Do 3 razy sztuka ! Klubem zarządzi Kobieta !

W dniu 17.01.2018 odbyło się po raz 3 spotkanie sprawozdawczo-wyborcze. W końcu udało się  wybrać nowy zarząd klubu !

Wybranym nowym zarządem w Mazurze Pisz kierować będzie jako Prezes klubu Pani Patrycja Maksimowicz, partnerka życiowa trenera Juniorów Młodszych Mazura - Rafała Timoszuka, który został wybrany Viceprezesem Drugim Viceprezesem został Bartosz Kosikowski. Zawodnik Adam Obrycki został skarbnikiem klubowym, a były sędzia piłkarski Michał Czarnecki został sekretarzem.

W piątek 19 stycznia o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie z nowym zarządem oraz ustępującym zarządem klubu, na którym ma być przedstawiony nowy trener klubu zaproponowany przez Pana Zenona Gołębiewskiego. A we wtorek 23 stycznia nowy zarząd spotka się by omówić plan na działalność w klubie, w przyszłym tygodniu ma również odbyć się oficjalne przekazanie dokumentacji klubowej przez ustępujący zarząd.
Liczymy na to, że nowi ludzie zarządu z Panią Patrycją na czele pokierują odpowiednio pokierują klubem, a jak by nie było Młoda krew poprowadzi do sukcesów klubu oraz większego zainteresowania miasta, powiatu jak również wszystkich sponsorów, którzy chętni będą pomóc klubowi w osiąganiu dobrych wyników !

Więcej informacji wkrótce.