NIEOFICJALNIE: Paweł Uszyński nie jest już trenerem Mazura Pisz !

Wczoraj po spotkaniu sprawozdawczo-wyborczym z nieoficjalnych informacji i pogłosek od piłkarzy dowiedzieliśmy się, że Trenerem drużyny Mazura w przygotowawniach do rundy wiosennej oraz w samych rozgrywkach V ligi nie będzie grający trener Paweł Uszyński !

Paweł Uszyński jest zawodnikiem Mazura juz 2 sezon, a funkcje trenera objał po Adamie Ożarowskim po poprzednim sezonie, w samych rozgrywkach Paweł nie wystąpił w żadnym meczu ponieważ leczył kontuzję kolana, której nabawił się podczas przygotowań do rundy jesiennej obecnego sezonu.

Wstępnie wiadomo, że powodem rezygnacji z pozycji trenera jest brak czasu oraz sprawy osobiste, niestety Paweł nie jest w stanie przyjeżdżać z Ełku odpowiednio często w okresie przygotowawczym, aby przygotować drużyne do rozgrywek rundy wiosennej. Wyraził natomiast chęć dalszych występach w koszulce Mazura przy założeniu, że wszyscy zawodnicy pozostaną w klubie i wznowią przygotowania !

Obecnie Klub pozostaje bez zarządu oraz Trenera !

LUDZIE DOBREJ WOLI, JEŚLI ZALEŻY WAM NA KLUBIE, POMAGAJCIE I RZUCAJCIE SWOJE POMYSŁY ! RATUJMY TO CO JEST BUDOWANE OD KILKU LAT !