Zwycięstwo przed własną publicznością !

Drugie zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością wygrali piłkarze seniorów Mazura Pisz. Tym razem ich rywalem w meczu 5 kolejki sezonu 2016/17 była drużyna GKS Cresovia Górowo Iławeckie.

Na to spotkanie nasi rywale przyjeżdżali do Pisza ze zdobyczą zaledwie 2 punktów oraz z dwiema porażkami na koncie w poprzednich dwóch spotkaniach gdzie nie zdobyli nawet bramki. Mimo wszystko można było spodziewać się ciekawego spotkania i tak też było bo 3 punkty dla Mazura zapewnił dopiero w 83 minucie strzał z rzutu karnego.
Wcześniej bo w 38 minucie spotkania swojego drugiego gola po powrocie do klubu strzelił Błażej Gutowski po asyście Karola Wiśniewskiego. A goście wyrównali dopiero w 77 minucie spotkania i można była bać się o zdobycie 3 punktów. Jednak gdy zawodnik popularnej "Sovii" w ciągu dwóch minut otrzymuje dwa napomnienia po falach na naszym kapitanie Łukaszu Świderskim, a ta druga kartka otrzymana za faul w polu karnym daja nam "jedenastkę" to nie można takiego prezentu zmarnować i pewnym strzałem z rzutu karnego popisał się Sebastian Poświata dając 3 punkty Mazurowi w tym spotkaniu.

W całym meczu sędzia pokazał aż 9 napomnień z czego aż 5 dla naszej drużyny.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w najbliższą środę kiedy to w meczu wyjazdowym zmierzą się z Vęgorią Węgorzewo, która obecnie zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 3 punktów zdobytych poprzez 3 remisy. Do remisów dołożyli również dwie porażki.  Mecz zostanie rozegrany na stadionie miejskim w Węgorzewie w Środę 7 Września o godzinie 17:00