Pary 1/32 WPP ... Mazur zmierzy się z III ligowcem !
Dziś w siedzibie W-MZPN odbyło się losowanie par 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski. W rundzie poprzedniej Mazur Pisz automatycznie awansował do kolejnej rundy dzięki wylosowaniu Wolnego Losu. Nasz rywal na szczeblu 1/32 obecnie reprezentuje nasze województwo w rozgrywkach III ligi, która po reorganizacji rozgrywek łączy ze sobą 4 województwa.
Tym rywalem będzie zespół MKS'u EŁK. A więc w Piszu po raz kolejny będziemy świadkami emocjonującego spotkania, i mimo, że na papierze to nasz rywal jest zdecydowanym faworytem tego spotkania to mamy taką nadzieję, że piłkarze staną na wyżyny swoich umiejętności i będą walczyć jak równy z równym z wyżej notowanym rywalem.
MKS w obecnym sezonie po rozegraniu 6 spotkań zajmuje 12 miejsce z dorobkiem zaledwie 6 punktów, które zdobyli dzięki zwycięstwom nad ŁKS'em Łomża oraz Huraganem Wołomin oba w stosunku 0:1.
Przy ewentualnym zwycięstwie naszej drużyny w 1/16 zmierzymy się ze zwycięzcą pary Start Kruklanki - Mamry Giżycko.
Wszystkie mecze tej rundy zostaną rozegrane już w Środę 14 Września o godzinie 16:00. Mazur rozegra swój mecz przed własną publicznością.
A o to wszystkie wylosowane pary:
KS MAZUR PISZ-MKS EŁK
MKS Polonia Lidzbark Warmiński – MKS Korsze
MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Kaczkan Huragan Morąg
GKS Granica Bezledy – MKS Błękitni Orneta
GKS Cresovia Górowo Iławeckie – DKS Dobre Miasto
KS Burza SRWSIO Słupy – SKS Szczytno
KS Tempo Ramsowo Wipsowo – GZPN Omulew Wielbark
GKS Dźwierzuty – BKS Tęcza Biskupiec
LKS Błękitni Pasym – MKS Mrągowia Mrągowo
LKS Wel Lidzbark – GSZS Delfin Rybno
GKS Polonia Iłowo – KS Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
LZS Avista Łążyn – LKS Orzeł Janowiec Kościelny
MKS Start Nidzica – KS Mroczno
ZKS Olimpia II Elbląg – GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gronowo Elbląskie
KS Polonia Pasłęk – MKS Zatoka Braniewo
ZKS Olimpia III Elbląg – KS Syrena Młynary
KS Dąb Kadyny – MMKS Concordia Elbląg
CWKS Vęgoria Węgorzewo – LUKS Wilczek Wilkowo
LKS Reduta Bisztynek – RKS Orlęta Rema Reszel
LKS Łyna Sępopol – MKS Rominta Gołdap
BKS Warmianka Bęsia – KKS Granica Kętrzyn
UKS Start Kruklanki – GKS Mamry Giżycko
KS Żagiel Piecki – MLKS Znicz Biała Piska
MKS Ruciane-Nida – KS Śniardwy Orzysz
LZS Czarni Rudzienice – LZS Radomniak Radomno
ITS Jeziorak Iława – AMEX-BĄCZEK Unia Susz
GKS Ossa Biskupiec – ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – MLKS Motor Lubawa
GKS Pisa Parczewo – OKS Sokół Ostróda
KS 2010 Wrzesina – GLKS Warmiak Łukta
GLKS Jonkowo – LKS Różnowo
GKS Stawiguda – Stomil II Olsztyn SA
źródło.(wraz z fot.) http://wmzpn.pl/?p=5496#more-5496
Komentarze