Zapowiedź: Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz.

MKS KŁOBUK MIKOŁAJKI Vs KS MAZUR PISZ

Piłkarska V liga lub jak kto woli "okręgówka" nabiera tempa przed nami 3 kolejka sezonu 2014/15. Mazur w ciągu 12 dni o momentu rozpoczęcia rozgrywek na boisko wybiegnie aż czterokrotnie, jutro przed nami 3 potyczka a za tydzień rywalem będzie zespół z Jezioran.
Początek sezonu dla podopiecznych Adama Ożarowskiego na pewno nie jest wymarzony, po wymęczonym zwycięstwie w Knopinie z tamtejszym beniaminkiem Danpolem, nadeszło ostre lanie na własnym "podwórku" z Reszlem, aż 4:0 ! Z gry nie wyglądało to tak źle jak pokazuje wynik, chłopaki naprawdę starali się mocno aby ten wynik był korzystny, ale "sami" strzelili sobie te 4 bramki, bo wpadły one tylko i wyłącznie po błędach i to prostych błędach naszych zawodników. Ten mecz po raz kolejny pokazał, że naszej drużynie, która stara się grać piłko ciężko jest grać przeciwko rywalom, którzy grają z kontry na tak zwaną "lagę". Nasz jutrzejszy rywal miał w pierwszych dwóch meczach sezonu ciężkich przeciwników do pokonania, grali ze Śniardwami Orzysz, które męczyły się z Kłobukiem przez dłuższy czas i gdyby nie czerwona kartka dla gracza Kłobuka, mecz mógłby zakończyć się zupełnie innym wynikiem. W środę natomiast grali oni mecz wyjazdowy, z kolejnym mocnym rywalem - Czarnymi Olecko, i tam Kłobuk potrafił pokonać rywali 2:1 ! Wiele osób mówi, że Kłobuk to zupełnie inna drużyna, niż ta, która sportowa spadła do A-klasy, ale dzięki przeróżnym rozwiązaniom w wyższych ligach udało im się pozostać w kręgu V ligowców. Teraz ta drużyna ma się bić o środek tabeli, a nie o utrzymanie.

Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy staną na wysokości zadania i po tym "zimnym prysznicu" wezmą się w garść i pokonają w Mikołajkach tamtejszy Kłobuk, który na swoim terenie jest bardzo groźnym i niewygodnym rywalem dla wszystkich drużyn, krótkie i wąskie boisku w Mikołajkach to atut miejscowej drużyny.
Jutrzejszy mecz planowany jest na godzinę 17:00. Zapraszamy do Mikołajek, wszystkich kibiców z Pisza !