Przeważaliśmy...a jednak zremisowaliśmy.

MKS KŁOBUK MIKOŁAJKI 1:1 (0:0) KS MAZUR PISZ

O meczu powiedzieli:

Trener Ożarowski:
Mecz powinniśmy zdecydowanie wygrać. Ale jeżeli zawodnik zamiast dograć do lepiej ustawionego kolegi, gra pod siebie i psuje 3-4 dogodne sytuacje bramkowe to ręce opadają...I zamiast 3 punktów mamy tylko 1.

Paweł Wasiulewski:

Kolejny mecz, w którym prowadziliśmy grę. Niestety nie byliśmy w stanie udokumentować przewagi na boisku bramkami. Gol strzelony przez Karola Wiśniewskiego w drugiej połowie meczu mógł dać nam zwycięstwo, ale po zamieszaniu w polu karnym po jednym z nielicznych rzutów rożnych dla Kłobuka piłka wpadła do naszej bramki, lobując Turolskiego. W końcówce spotkania mieliśmy kilka dogodnych szans na przechylenie szali zwycięstwa na naszą stronę, lecz gospodarzy ratował słupek po strzałach Sałaty. Po meczu cała drużyna czuje niedosyt ze straty 2 punktów, każdy liczył na powrót do Pisza z 3 punktami.