Zapowiedź: Mazur Pisz - MKS Jeziorany

Już jutro mecz 4 kolejki V ligi sezonu 2014/15. Nasi piłkarze, podopieczni Adama Ożarowskiego, podejmą na własnym boisku zespół MKS Jeziorany. Przed nami mecz z niewygodnym rywalem dla każdej drużyny, który od kilku sezonów rozgrywki kończył w środku tabeli, w poprzednim sezonie zakończyli rozgrywki na 8 miejscu. W krótkiej przerwie letniej przed sezonem 2014/15 w drużynie z Jezioran, nastąpiło wiele zmian, z różnych przyczyn z dalszej "pracy" w klubie zrezygnowali m.in. trener oraz kilku jego podopiecznych, którzy stanowili o sile zespołu w poprzednich sezonach. Kadra ich drużyny została bardzo odmłodzona, obecnie występuje w niej wiele niedoświadczonych młodych chłopaków, którzy dopiero teraz stawiają pierwsze kroki w piłce seniorskiej. Jednym ze skutków takiej nagłej zmiany były na pewno wyniki w 3 pierwszych meczach, nasi jutrzejsi rywale przegrali trzykrotnie z bilansem bramkowym 1:10 !!!

Każdy mecz jest inny dlatego rywala pomimo ich nieudanego startu sezonu, nie można lekceważyć bo piłka jest okrągła a bramki są dwie, dlatego na boisko zawodnicy muszą wyjść po to by wywalczyć wszelkimi siłami 3 punkty, które są naszej drużynie potrzebne, aby nie stracić kontaktu z "czubem" tabeli.

W poprzednich 3 spotkaniach nasza drużyna zdobyła zaledwie 4 punkty, mimo dobrej gry. W meczu z Reszlem bramki traciliśmy po bardzo prostych i głupich błędach, bo za rozgrywanie piłki w niektórych akcjach należą się brawa. W poprzedniej kolejce w meczu z Mikołajkami, nasi zawodnicy mięli scentrowane celowniki oraz brak szczęścia i ponownie bramkę straciliśmy "z niczego". Niestety czasu się nie wróci i trzeba walczyć w kolejnych meczach i tam zdobywać punkty.

Zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejsze spotkanie, początek planowany na godzinę 17.