Kibice wracają na trybuny! Mecz z Orlętami z kibicami !

Już w najbliższą sobotę piłkarze Mazura podejmować będą na własnym stadionie dotychczasowego lidera Orlęta Reszel, do których strata naszego zespołu wynosi 5 punktów i ten mecz tak czy inaczej musi zostać wygrany aby nie stracić kontaktu z czołówką, ponieważ strata 8 punktów była by już dość bolesna.

To spotkanie będą już mogli obejrzeć kibice, po dwóch spotkaniach bez udziału publiczności na piskim stadionie a więc w meczu z Łyną Sępopol i Vęgorią Węgorzewo, znów przy ulicy Mickiewicza 2 zobaczymy "12 zawodnika". W obecnej sytuacji jaka panuje w klubie, a więc problemy kadrowe ze względu na kontuje, kartki, wyjazdy służbowe i życie prywatne Trener miał ból głowy co robić aby drużyna spisywała się jak najlepiej.

Co raz lepiej czują się już Łukasz Maciejewski, Paweł Uszyński i Mateusz Sokołowski, teraz do składu po pauzie za kartki wraca Błażej Gutowski, a więc małymi krokami kadra staje się bardziej klarowna i to tuż przed końcem rundy jesiennej co jest w tym momencie bardzo ważne.

Lider z Reszla, który zawita w najbliższą sobotę do Pisza do tej pory zgromadził 25 punktów na swoim koncie dzięki 8 zwycięstwom, 2 remisom oraz 1 porażce, której doznali z beniaminkiem V ligi a obecnie wicelidera - Cresovią.

Mecze z Orlętami zawsze były bardzo ciężkie i jak to kiedyś powiedział Karol Wiśniewski, że chciałby w końcu ich pokonać, bo z tym zespołem zawsze gra mu się najtrudniej. To miejmy nadzieję, że tak się stanie i Karol wraz z drużyną i trenerem będzie mógł się cieszyć z 3 punktów.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Stańczak R.(główny), Sadłowski K.(as.1), Moszczuk Ł.(as.2)

a początek spotkania planowany jest na godzinę 16:00 w najbliższą sobotę 10 Października.