Juniorzy Mazura Pisz przed szansą na awans do I Ligi Wojewódzkiej !

W minioną sobotę zawodnicy juniorów młodszych Mazura wybrali się do Kruklanek gdzie mieli podjać rywala teoretycznie z niższej półki - Start Kruklanki. Jednak by tak mówić należało by się tylko interesować nazwą klubu i renomą. Mimo, że w obecnym sezonie zdobyli oni zaledwie 8 punktów to 7 z nich zdobyli na własnym terenie (wygrana 5:3 ze Zniczem Biała Piska, 3:0 z Romintą Gołdap i remis 3:3 z Vęgorią Węgorzewo) byli również blisko sprawienia sensacji w meczu z Roną Ełk(przegrali 2:3 tracili bramki w 8, 48 i 50 minucie a strzelali w 31 i 74 i kto wie, może gdyby mecz trwał jeszcze dłużej to mielibyśmy sensację? A więc drużyna wraz z trenerem wiedziała dokładnie, że czeka ich trudne zadanie w tym spotkaniu.

Dość szybko bo już w 14 minucie spotkania Sebastian Malinowski dał prowadzenie naszej drużynie, a tuż po przerwie bo w 48 minucie strzelił swoją drugą bramkę i wynik był o wiele spokojniejszy. Mimo, że gospodarze strzelili bramkę kontatkową w 76 minucie to wynik nie uległ już zmianie i zawodnicy Mazura udowodnili, że są w formie i zależy im na walce o najwyższe cele.

Teraz ten najwyższy Cel muszą sobie postawić w Sobotę 28 Października o godzinie 11:00 w meczu z UKS Rona Ełk. Zespół Rony to lider tabeli z dorobkiem 22 punktów, natomiast nasz zespół jest tuż za nimi z dorobkiem 19 punktów. Jest zto zdecydydowany Hit Kolejki, Hit Rundy i na pewno będzie bardzo ciekawy pojedynek ! Nagrodą za zdobycie 3 punktów w tym spotkaniu będzie awans do I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, w której będzie można grać już w Rundzie Wiosennej. Juniorzy Młodsi Mazura w poprzednim sezonie utrzymali się w tej lidze jednak zarząd wycofał drużynę dlatego teraz muszą oni pokazać, że to miejsce w I lidze im się należy !
Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Piszu, a więc na własnym terenie gdzie Mazur jest nie pokonany w 3 spotkaniach zdobycz wyniosła 7 punktów. 5 zdobytych bramek i 2 stracone jest to dobry prognostyk !

Liczymy na zwycięstwo naszego zespołu i awans do I Ligi Wojewódzkiej !