Trampkarze Mazura z 4 zwycięstwem z rzędu !

Początek sezonu dla drużyny Trampkarzy Mazura Pisz, których trenerem jest Łukasz Barański nie był udany. Zawodnicy złożeni głównie z młodych chłopaków, którzy w poprzednim sezonie odziewali barwy Huraganu Pisz w rozgrywkach Młodzików swoje pierwsze 4 spotkania przegrali kolejno wyniki 1:3, 1:3, 1:11, 1:8 mając w składzie, nawet 3 lata młodszych zawodników od rocznika, który powinien występować w tych rozgrywkach. Problemy kadrowe i zgłoszeniowe zawodników z Huraganu spowodowane były brakiem dogadania się obu klubów w kwestii przerejestrowania zawodników.

Gdy już trener Łukasz Barański skompletował swoją optymalną kadrę to zawodnicy zaczęli wygrywać ! Bardzo miło jest widzieć jak trener Łukasz widzi w swoim składzie takiego zawodnika jak Kacper Taperek, który 29 Września skończył dopiero 11 lat a jest podstawowym zawodnikiem "w tej układance" rozegrał wszystkie 8 spotkań i strzelił 2 bramki.
W meczu z Romintą rozegrał tylko jedną połowę, ale nadal występuje w wyjściowej jedenastce zespołu.

Mimo, że drużyna Rominty przed tym spotkaniem miała na swoim koncie zaledwie 3 punkty i ostatnie miejsce w tabelii to już w 8 minucie spotkania wyszli na prowadzenie ale nasz zespół nie załamał się i jeszcze przed przerwą przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kolejne dwie bramki w tych rozgrywkach dołożył Kacper Poreda, dla którego były to braki 6 i 7. Jedną z bramek strzelił Gracjan Ruchała i był to jego pierwszy gol w barwach Mazura.

Po tym spotkaniu zespół Mazura ma już na koncie 12 punktów i zajmuje 5 miejsce w tabeli z realną szansą na zajęcie miejsca na podium po rundzie jesiennej. Ostatni mecz w rundzie rozegrają 29 Października o 13:30 w Ełku z miejscowym MKS'em. Rywal ten zajmuje 2 miejsce w tabelii z dorobkiem 19 punktów wraz z Granicą Kętrzyn, której ustępują zaledwie bilansem bramek (ich bezpośredni pojedynek zakończył się remisem 0:0), jednak obie drużyny mają jeszcze zaległe pojedynki z 1 kolejki - Granica z Rynem oraz MKS z Romintą.

Liczymy na to, że forma Piskich zawodników, nadal będzie dobra a passa zostanie przedłużona do 5 meczy wygranych z rzędu !