Po meczu z Dźwierzutami kilka słów.

POMECZOWE WYPOWIEDZI:

Dzisiejszy mecz niósł za sobą jeden cel - 3 punkty! Ten został osiągnięty.

SEBASTIAN POŚWIATA:
Mecz w Piszu mial dla nas jeden cel 3pkty! Cel osiagniety. Uważam, że przez przebieg całego meczu, byliśmy drużyną lepsza, lepiej zorganizowaną. Rywale jedynie co robili, to wybijali piłkę w aut lub grali tzw. Lage. W pierwszej połowie mieliśmy swoje szansę, jednak dobra gra w obronie gości utrudniała zdobycie bramki. Do przerwy wynik 0:0. Po przerwie zmiana wchodzi Sokół, który rozruszał nam zespół i zrobil dużo zamieszania w szeregach obronnych gości, jednak jemu nie udało się zdobyć bramki. Bramkarz rywali spisywal się dzisiejszego dnia znakomicie. Jedna akcja przyniosła zamierzony cel przed meczem i Mąka zagrywa w pole karne do Patryka Zacha, a ten bez zastanowienia ładuje piłkę do siatki po dlugim slupku i mamy 1:0!! Wynik do konca nie zmienił się, a my kontrolowaliśmy mecz do ostatniego gwizdka. Uważam, że podrażnieni bolesna porażką w Prostkach, chcieliśmy zmazać plamę i wygrać. Cala drużyna spisywała sie bardzo dobrze, ale wiem że w tej drużynie drzemie większy potencjał! Stan murawy naszego stadionu w Piszu błaga o pomoc i to na pewno nam nie pomaga w rywalizacji. Za tydzien Derby i teraz tylko to się liczy! Brawo drużyna, brawo MAZUR!

GRZEGORZ PTAK:
Myślę, że drużyna dobrze zaprezentowała się przed własną publicznością w pierwszym meczu na własnym stadionie w tym sezonie Mam za sobą udany debiut w klubiez najważniejsze to zero z tyłu ale to zasługa całej drużyny, a dzisiaj chłopaki nie pozwolili na to by było trzeba dużo mojej pracy. W dzisiejszym meczu było widać, że zaczynają wychodzić efektu naszych prac wykonywanych i ćwiczonych na treningach. Brawa za walkę i zaangażowanie.