Jednobramkowe zwycięstwo przed własną publicznością !

Relacja Minuta po minucie meczu KS MAZUR PISZ - GKS DŹWIERZUTY

SKŁAD MAZURA:
G.Ptak - Poświata(90min- Kukawka), Pieklik, Poreda, Stodulski(38min - Antosiewicz) - Chmielewski, Obrycki(,70min-D.Zach), Chudzik(65min - P.Zach), Barański - R.Ptak, M.Mąka

1min - Początek spotkania
3min - Prostopadle podanie Mąki do Barańskiego, ale piłka wychodzi w aut
5min - Strzał gości obok bramki
10min - Barański dośrodkowuje ale za bramkę
15min - Strzal Ptaka ale łapie bramkarz
18min - Mąką prostopadle dogranie do Ptaka ten próbuje oddać strzał ale piłkę łapie bramkarz
19min - Poreda dośrodkowuje ale obrońca wybija głową w aut
24min - Rzut wolny z okolicy 30 km podchodzi Barański dośrodkował w pole karne, głową uderza Poświata ale nad bramką
27min - Chmielewski do Mąki ale zbyt mocno
31min - Pieklik mocna długa piłka do Ptaka ten próbuje dośrodkować lecz piłka leci za bramką
32min - Strzał Barańskiego ale góra bramkarz
34min - Obrycki dośrodkowuje strzał głową Barańskiego nad bramką
36min - Strzał gości z rzutu wolnego i po odbiciu od muru wychodzi na rzut rożny
37min - strzał gości z okolicy 20 metra, nad bramką
38min - zawodnik gości ukarany żółtą kartką za wybicie piłki
39min - Strzał Ptaka ale w obrońcę
40min - Pierwsza groźna akcja gości lecz łapie debiutant w naszej bramce Grzegorz Ptak
42min - Antosiewicz za Stodulskiego - Wojtek schodzi z kontuzją (rozcięty łuk brwiowy)
45min - Koniec pierwszej połowy
46min - Sokołowski za Barańskiego
48min - Poświata długie podanie do Mąki, jednak zbyt mocno
49min - Antosiewicz do Ptaka jednak góra bramkarz
53min - Góra bramkarz gości po raz kolejny w sytuacji sam na sam z Ptakiem
55min - Strzał gości - nad bramką
56min - Chudzik głowa jednak łapie bramkarz
58min - Strzal gości obok słupka
60min - Patryk Zach za Chudzika
61min - Ptak minimalnie obok słupka
70min - Damian Zach za Obryckiego
72min - Czerwona kartka dla zawodnika gości
73min - Poświata dośrodkowuje ale łapie bramkarz
74min - Mocny strzał Antosiewicza ale broni bramkarz
75min - Bardzo silny strzał Sokołowskiego zza pola karnego niestety wprost w bramkarza
79min - Mąka do Ptaka i ten daje upragnione prowadzenie naszej drużynie !!!!
84min - Zachu strzela bramkarz wypluwa piłkę dobitka Ptaka i tym razem góra bramkarz
90min - Kukawka za Poświatę
KONIEC SPOTKANIA WYGRYWAMY 1:0 !!!