Mazur rozgromił Victorię w sparingu !

W niedzielę walentynkową, zawodnicy Mazura Pisz pod wodzą Adama Ożarowskiego w swoim drugim meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym podejmowali Victorię Jedwabne, występującą w II grupie Podlaskiej okręgówki, z dorobkiem 12 punktów i 12 miejscem(na 14 możliwych) po rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Był to drugi sparing obu drużyn, w swoim pierwszym meczu nasi rywale przegrali z KS Śniadowo 5:6 natomiast nasza drużyna przegrała 3:2 z Kurpikiem Kadzidło.

Skład Mazura:
Turolski(70min - Bastek) - Szulęcki(45min - Kozioł), Barański, Żbikowski(70min - Ptak), Witkowski - Zawadzki, Uszyński, Kowalczyk, Wiśniewski - Mąka(46min - Czupryński), Sokołowski

1:0 - Mąka(as.Wiśniewski) - Wiśniewski dostaje piłkę ze środka boiska na lewe skrzydło, dośrodkowuje w pole karne ,obrońca mija się z piłką i Mąka uderza przy długim rogu bramki.

Ciągłe ataki naszej drużyny dały efekty w postaci sytuacji bramkowych, Wiśniewski dośrodkowuje na nogę Zawadzkiego ale jego strzał broni bramkarz i wybija na rzut rożny. Ponowna dobra sytuacja po wciąż dobrej, agresywnej grze, Witkowski uderza z 16 metra ale bramkarz pewnie łapie piłkę.

23 minuta -  Zawadzki wykonuje rzut rożny zagrywa na 16 metr do Wiśniewskiego ten strzela ale minimalnie obok słupka.

28 min - karnego po faulu na Mące nie wykorzystuje Wiśniewski, bramkarz broni.

31 minuta - Żbikowski do Uszyńskiego ten przerzuca obrońce, do piłki dopada Sokołowski i w sytuacji sam na sam strzela bramkę na 2:0

36 min - Jeden z nielicznych ataków Victorii, kończy się "lobem" naszego bramkarza jednak z linii bramkowej piłkę wybija Barański.

44 min - Żbikowski podłącza się do akcji ofensywnej, dośrodkowuje z prawego skrzydła w pole karne, a tam Sokołowski strzałem z "nożyc" pokonuje bramkarza i mamy 3:0

Do przerwy 3:0

46min - W przerwie kilka zmian w Mazurze, wchodzi na boisko Czupryński za Mąkę, młody zawodnik zagra na prawej obronie, a do ataku zostaje przesunięty Witkowski.

52min - Wiśniewski w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę, a dobitka Witkowskiego wędruje nad bramką

55min - Kontra zespołu Mazura, Zawadzki na lewe skrzydło do Wiśniewskiego, ten do Środka gdzie jest Witkowski, odgrywa on jeszcze ponownie do Wiśniewskiego, który lobuje wychodzącego z bramki bramkarza i mamy 4:0

58min - Kowalczyk między dwoma obrońcami do Sokołowskiego, który tym razem w sytuacji sam na sam z bramkarzem okazał się przegranym i broni bramkarz.

65min - Wiśniewski do wychodzącego na czystą pozycję Witkowskiego, ten w sytuacji sam na sam pudłuje.

67min - Kowalczyk z 16 metra ale obok słupka

69min - Wiśniewski płasko po ziemii, bramkarz "wypluwa" piłkę dopada do niej Witkowski i strzela bramkę na 5:0

70min - Kontratak Mazura i ptak wykorzystuje podanie od Zawadzkiego i mamy 6:0

Ciągły pressing, a drużyna Victorii, jak by nie istniała w tym spotkaniu.

Atak Victorii i ponownie piłka wybita z linii bramkowej, tym razem Uszyński.

90min - Dośrodkowanie Ptaka w pole karne, strzał Kowalczyka obroniony, do odbitej piłki dopada Sokołowski i kompletując Hat-tricka ustala wynik spotkania na 7:0

Kolejny sparing drużyna Mazura rozegra w Piątek(19.02.2015) godz.20:00 w Łomży, a przeciwnikiem będzie drużyna KS Śniadowo(9 miejsce w IV lidze podlaskiej)