Jak głową w mur...Rywale oddali 2 strzały na bramkę i wygrali.

Niestety Mazur Pisz kolejny sezon będzie musiał sobie zapisać mecze wyjazdowe z Wilkowem do nieudanych, po raz kolejny nasz zespół z tym rywalem na ich terenie przegrywa, w tym wypadku zespół Adama Ożarowskiego przegrał 2:0.

Mimo wcześniejszych informacji jakie były o brakach kadrowych naszego zespołu to kilku zawodnikom udało się w tym spotkaniu zagrać. Marcin Mąka zamienił służbę, Łukasz Rejmentowski zacisnął zęby i mimo nadal doskwierającego bólu po skręconej kostce zagrał w dzisiejszym spotkaniu, na meczu pojawił się również Paweł Wasiulewski, któremu udało się wyrwać z pracy w Łomży. Niestety w meczu nie zagrali kontuzjowani Mateusz Sokołowski. Błażej Gutowski i Łukasz Świderski, za kartki pauzował Karol Wiśniewski, studia wyeliminowały Piotra Żbikowskiego, a Maciej Turolski musiał zostać w pracy, tak że brakowało w tym spotkaniu, aż 6 zawodników podstawowej jedenastki ! Mimo, tego drużyna pojechała do Łazdoji walczyć choćby o jeden punkt.

1min - Rozpoczyna drużyna gospodarzy

2min - Strzał z okolicy 30 metra Mąki, ale obok bramki

3 min - Rzut rożny dla Wilkowa, jednak dośrodkowanie nie przynosi efektów

4 min - Szybka kontra Mazura, jednak ostatnie podanie do Łukasza Rejmentowskiego okazuje się zbyt mocne bo ten nie dochodzi do futbolówki.

7 min - Druga próba Marcina Mąki ale tym razem bramkarz piąśtkuje nad poprzeczką bramki

8 min - Po rozegraniu rzutut rożnego piłka trafia na prawą końcową linię pola karnego pod nogi Pawła Wasiulewskiego, ten próbuje strzału do bramki, ale jego strzał zablokowany przez obrońców

11 min - Czerniak w środku boiska zagrywa głową na prawe skrzydło gdzie jest Marcin Mąka, ten dośrodkowuje w pole karne, a tam z powietrza uderza Marcin Rejmentowski ale piłka mija o centymetry prawy słupek bramki gospodarzy

16 min - Grana piłka w kierunku najlepszego strzelca drużyny Wilczka, z bramki wychodzi Hałaburda i wypiąstkowuje na rzut z autu

17 min - Kolejna już próba Marcina Mąki, ale tym razem strzał okazuje się zbyt lekki i łapie bramkarz Wilczka

21min - Uderzenie zawodnika Wilczka z okolicy 20 metra piłka leci w okienko bramki i niestety wpada do siatki, przegrywamy 1:0

24 min - Żółtą kartką ukarany Marcin Rejmentowski

25 min - Kontra Mazura, Marcin Mąka na lewe skrzydło do "Dibka" ten uderza ale obok bramki

28 min - Ponownie Marcin Mąka próbuje dośrodkowania z prawej strony boiska jednak jest groźnie faulowany i sędzia dyktuje rzut wolny, a sprawce tego zdarzenia napomina żółtym kartonikiem

36 min - Krótko rozegrany rzut rożny, Mąka do "Cinka" ten dośrodkowuje w pole karne, uderza Czerniak ale obok prawego słupka bramki

37 min - Po faulu na Marcinie Mące zawodnik gospodarzy ukarany żółtą kartką

39 min - Mocne dośrodkowanie Sebastiana Poświaty w pole karne ale na rzut rożny wybija golkeeper gospodarzy

42 min - Rejmentowski Łukasz dostaje piłkęw pole karne od Marcina Mąki, ale niestety nie dochodzi do piłki

44 min - Poświata w kierunku Mąki, ten biegnie sam na sam z bramkarzem, jednak piłka odbija się od nóg wychodzącego z bramki bramkarza Wilkowa i leci w kierunku rzutu rożnego

Jak widać z tej relacji tekstowej, nasz zespół miał w pierwszej połowie bardzo dużą przewagę i w posiadaniu piłki i w sytuacjach podbramkowych jednak brakuje determinacji i postawienia kropki nad i.

46 min - Rozpoczynamy drugą połowę spotkania

49 min - Na lewej stronie boiska faulowany Rejmentowski Marcin, po rozegraniu rzutu wolnego tracimy zbyt szybko piłkę

50 min - Na prawej stronie boiska Rejmentowski Łukasz przerzuca dwóch obrońców aby dograćdo Łukasza Skrzecza, ten dośrodkowuje wzdłuż bramki, obrońcy wybijają na 16 metr, tam w dogodnej sytuacji Damian Czerniak i niestety uderza bardzo niecelnie, a piłka szybuje nad bramką

57 min - Pierwsza zmiana w zespole Mazura, za Czerniaka wchodzi Pieklik

60 min - Strzał Pieklika na bramkę z lewej nogi, ale piłka leci kilka metrów nad bramką

62 min - Dobra akcja Mazura, szybka wymiana piłki, dośrodkowuje Mąka z prawej strony boiska, uderza głową Zawadzki ale zbyt lekko i łapie bramkarz

67 min - Błąd Barańskiego na lewej stronie boiska niedaleko pola karnego naszej bramki, rywal przejmuje piłkę i prawym skrzydłem wbiega w pole karne dogrywa na 11 metr do Mariusza Grabowskiego i ten pokonuje naszego bramkarza i jest to jego 19 bramka w tym sezonie.

Mimo tego, że to nasz zespół od początku drugiej połowy cały czas gości na połowie przeciwnika, a rywale przenoszą się na część gry naszego zespołu tylko wtedy aby pozbyć się zagrożenia, to i tak strzelają nam dwie bramki. Przypominają w tym meczu zespół "Chelsea" i popularna taktyka "autobus". Widoczny z przodu jest tylko strzelec drugiej bramki, reszta zawodników broni dostępu do własnego pola karnego i bramki.

72 min - Druga zmiana w zespole Mazura, za Zawadzkiego wchodzi Ptak

74 min - Dośrodkowanie w pole karne przez Sebastiana Poświatę z lewej strony boiska rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym na 11 metrze, nasi zawodnicy sygnalizują rzut karny ale sędzia karze grać dalej, a piłkę wybijają obrońcy

78 min - Żółta kartka dla Wasiulewskiego za niesportowe zachowanie

86 min - Strzał Ptaka z pola karnego przechodzi obok słupka

87 min - Trzecia zmiana w zespole Mazura, za Marcina Rejmentowskiego wchodzi Konrad Przybyłowski, który debiutuje tym samym w oficjalnym meczu Mazura Pisz. Opaskę kapitana przejmuje Marcin Mąka

90+2 - Niestety mimo ciągłej przewagi przez całą drugą połowę, brakuje efektu w postaci bramek i zespół Mazura kończą to spotkanie z porażką.