Wiosnę zaczynamy od wymęczonych 3 punktów !

Dziś o 15:00 w na sztucznym boisku w Bartoszycach swój początek rundy wiosennej zaliczyli piłkarze Mazura Pisz ! Dzień szczególny ponieważ debiut w roli trenera drużyny seniorów zaliczył Łukasz Świderski ! Teren bardzo ciężki, Mazurowi w Bartoszycach od zawsze grało się bardzo ciężko i łatwo o punkty tutaj nigdy nie było.

Mimo, że rozgrywki wiosenne już trwają i dwie kolejki się juz odbyły to nasz Mazur dopiero w Bartoszycach zainaugurował rozgrywki ligowe ponieważ ich 2 pierwsze mecze zostały przełożone (mecz z Warmią Olsztyn i Czarnymi Olecko) ze względu na zły stan murawy Stadionu Miejskiego w Piszu.

Debiut Wiosny oraz Debiut nowego trenera w roli grającego trenera tuż przed  świętami przyniósł zamierzone efekty, drużyna choć przegrywała do przerwy z Victorią 1:0 podniosła się i pokazałą charakter wygrywając na ciężkim terenie 2:1 ! Bramkę w debiucie (po powrocie do klubu z Warmii Olsztyn) zaliczył Jakub Szmigiel, który wyrównał stan meczu, tuż po kilku minutach na prowadzenie Mazura wyprowadził Błażej Gutowski!
A poniżej relacja Minuta po Minucie:

1min - Zaczynamy mecz

2min - Wysoki pressing Victorii

4min - Skrzecz dostaje w głowę, głową od zawodnika Victorii, niestety rozcietu łuk brwiowy  oraz uraz nosa

8min - Zawadzki za Skrzecza

9min - Kołakowski ze skrzydła w pole karne do Sokołowskiego ten z Obrońcą na plecach próbuje odegrać ale traci piłkę

11min - Alek do Zawadzkiego ale ten na spalonym

13min - Daleka pilka w kierunku napastnika z Victorii wychodzi z bramki Śmiarowski ale niesteti piłka lobuje go, pusta bramka, ale wybijąją nasi obrońcy

16min - prostopadła piłka do napastnika Victorii ale spalony

19min - Zawadzki nad obroncą do Soka, ten ponownie przerzuca nad obrońcą idzie sam na sam ale niestety próbując przelobowac bramkarza piłka leci nad bramką

22min - Piłka do Szmigla ten przepycha sie z obronca i wychodzi sam na sam ale uderza zewnetrzna czescia stopy i trafia obok lewego słupka

23min - Niepotrzebny głupi faul przed polem karnym, bardzo silny strzał na bramke, broni Śmiarowski, dobitka głową nasz bramkarz próbuje interweniować ale brakuje mu centymetrów leżac po pierwszej interwencji, piłka odbija się od Poprzeczki,  i tuż za linia bramkową, asystentka podnosi chorągiewkę sygnalizując bramkę dla gospodarzy

24min - Odpowiedz Mazura sokolowski sam na sam ale obok lewego slupka

25- faulowany zawadzki przy lini bocznej Zawadzki i kartka dla Victorii

26min - Faulowany na 16 metrze Kołakowski i kolejna żółta kartka dla Victorii, strzał Poświaty płaski i niestety minimalnie obok prawego słupka

35min - Mecz chwilowo się wyrównał

36min - Kołakowski prostopadłą piłką uruchomił Szmigla ale ten na spalonym

38min - Rzut wolny dośrodkowany w pole karne i glowa wybija Barański

39min - rzut rożny dla Victorii dośrodkowanienw pole karne i tuż za pole karne wybija Świderski, kolejne dośrodkowanie w pole karne tam 3 zawodnikow Victorii i Śmiarowski ale mamy spalonego

43min - Groźnie w naszym polu karnym wyjaśnia Poświata z Barańskim

45min - Sedzia dolicza 1 minutę

45+1 - Koniec do przerwy 1:0 dla Victorii

48min - Sokołowski w polu karnym obronca myli sie zagrywa do Zawadzkiego ten uderza jednak niedokładnie i po rekach bramkarza piłka wychodzi na rzut rożny

50min - dośrodkowanie z prawej strony w nasze pole karne strzal glowa i broni Śmiarowski w 100% sytuacji

55min - Zmiana w naszym zespole za Kołakowskiego wchodzi Gutowski

57min - Wiśniewski za Szymanowskiego

58min - Kolejna groznanakcja Victor strzal z 16 metrabalenpo nogach Barańskiego na aut

62min - Sam na sam napastnik Victorii ze Śmiarowskim i gora nasz bramkarz

64min - Brakuje naszej druzynie ostatniego podania

65min - Gutowski sciga sie z dwoma obrońcami wpada w pole karne probuje przedryblowac ale jeden z nich wybija mu pilke

66min - dośrodkowanie Wisniewskiego z prawej strony z rzutu wolnego i wybijają obrońcy z pola karnego

67min - Piłkę dostaje Szmigiel jest sam na sam z bramkarzem który popełnił. Błąd i Szmigiel do pustej bramki i mamy 1:1

70min - kartka ukarany Szulęcki

72min - Odbiór piłki na prawej stronie, piłka do Zawadzkiego ten Uruchamia Sokoła, prostopadłe podanie do Gutka, ten wpada w pole karne uderz i gol 1:2 !!!

73min - W pole karne zawodnik Victorii dośrodkowanie i broni Śmiarowski

74min - Za Szmigla Czuprynski

79min - Czuprynski za Zawadzkiego

81min - Strzal zza pola karnego zawodnika Victorii piłka leci za kolnierz Śmiarowskiego ale nad Bramka nadal 1:2 dla Mazura !

84min - NIE BYLO wyjścia Eryk fauluje zawodnika i kończy przedwczesnie mecz z 2 żółtymi kartkami

85min - Strzal z rzutu wolnego tuz przy slupku i końcówkami palców broni Śmiarowski

88min - popychany Wiśniewski mamy rzut wolny, zbyt nisko i wybijaja obroncy

90min - Sedzia dolicza 5min 90+3

90+5min - Victoria próbowała swoich szans przez doliczony czas gry jednak nasi zagrali umiejętnie i konsekwentnie do końca i dowieźli wymęczone i wywalczone 3 punkty do końca spotkania !

POCZĄTEK WIOSNY NA PLUS ZWYCIĘSTWO I JEDZEMY PO KOLEJNE ! CHOCIAŻ GRA POZOSTAWIA JESZCZE WIELE DO ŻYCZENIA CIESZĄ PIERWSZE 3 PUNKTY NA WIOSNĘ ! NA KOLEJNE SZANSA JUŻ ZA TYDZIEŃ ! NA STADIONIE MIEJSKIM W PISZU PODEJMIEMY WILCZEK WILKOWO, KTÓRY NA WIOSNĘ JEST JESZCZE NIE POKONANY 7 PUNKTÓW W 3 MECZACH ! 5:0 z Granicą bezledy, 3:4 z Cresovią Górowo Iławeckie i 1:1 z Warmią Olsztyn.

Na mecz zapraszamy już teraz ! 7 Kwietnia Sobota godzina 16:00 Stadion Miejski w Piszu mecz z LUKS WILCZEK WILKOWO !