Mazur Pisz uczci 60 lecie Czarnych Olecko !

Seniorzy Mazura Pisz w dniu 24 Czerwca przystąpią do uczczenia 60-lecia klubu Czarnych Olecko, a więc drużyny, z którą mierzymy się na jednym "ligowym podwórku" sezon ligowy się już zakończył, ale warto by było nadal być w "gazie" jaki zdobyli piłkarze Mazura w 4 ostatnich spotkaniach minionego sezonu (10 punktów zdobytych) co dało 7 miejsce na koniec sezonu.

Turniej w Olecko odbędzie się dokładnie 24 Czerwca na Stadionie Miejskim w Olecku, a rozpocznie się o godzinie 11:30. W turnieju tym wezmą udział 4 drużyny: Gospodarze: Czarni-Unia Olecko, Vęgoria Węgorzewo, Sparta Augustów i nasz zespół Mazur Pisz.

Wszystkich, którzy mają taką możliwość i chcą zobaczyć te zmagania na żywo to serdecznie zapraszamy do Olecka.

A z tego miejsca, w imieniu wszystkich kibiców, zawodników, trenerów, zarządu i działaczy naszego klubu chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego dla wszystkich ludzi powiązanych z MLKS Czarni-Unia Olecko w "60 urodziny" życzymy im samych sukcesów i dużo zdrowia !

źródło.https://web.facebook.com/CzarniOlecko/?fref=ts