Kapitan trenerem Seniorów Mazura !!!

W dniu wczorajszym tzn(05.02) zarząd klubu KS "Mazur" Pisz z siedzibą w Piszu na ul.Mickiewicza 2, porozumiał się z nowym trenerem drużyny seniorów Mazura, który poprowadzi zespół w zimowym okresie przygotowawczym oraz w rundzie wiosennej obecnego sezonu 2017/18 .
Nowym trenerem został ponownie zawodnik klubu, ustępującego Pawła Uszyńskiego zastąpił Kapitan drużyny - Łukasz Świderski !
Wychowanek Wissy Szczuczyn, 34 letni Łukasz występujący w Mazurskim Klubie występuje od 5 sezonów i "nosi" kapitańską opaskę. Do tej pory był wiodącą postacią naszego zespołu oraz dominatorem środka pola. Do tej pory nie prowadził, żadnej drużyny seniorskiej, zajmował się młodzieżą i między innymi prowadził ostatnimi czasy drużynę Orlików Mazura oraz prowadzil swoją "szkółkę". "
Mamy nadzieję, że nowy "sternik" w raz z nowym zarządem poprowadzi ten klub do samych sukcesów i razem z nim "Mazur" stanie się lubianym i wiodzącym stowarzyszeniem w naszym województwie !
Na tą chwilę nie wiemy, czy Łukasz będzie pełnił nadal funkcję zawodnika i kapitana drużyny.