Juniorzy Młodsi pewnie wygrywają z Baranowem !

W Niedzielę, juniorzy młodsi zainaugurowali rozgrywki II ligi wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych. W roli trenera zadebiutował Rafał Timoszuk, dla którego był to pierwszy oficjalny mecz pod wodzą trenera juniorów. Gościnnie z drużyną pojechał były trener Jacek Świątkowski, który pomaga P.Rafałowi w prowadzeniu drużyny.

Od początku spotkania widać było zdecydowaną przewagę naszego zespołu, który do Mikołajek (gdzie rozgrywany był mecz), udali się z jednym celem - zdobycie trzech punktów. Większość zawodników, która została w zespole, w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu zdobywała doświadczenie na boiskach I ligi wojewódzkiej co na pewno będzie dużym "wzmocnieniem" w obecnie trwającym sezonie i liczymy się z tym, że Mazur będzie wymieniany w roli faworyta do awansu już po rundzie jesiennej do I ligi wojewódzkiej.

Do przerwy drużyna prowadziła 3:0 w drugiej połowie dołożyła jeszcze dwie bramki i skończyło się na wyniku 5:0.

Trener jest zadowolony przede wszystkim z frekwencji, która towarzyszy mu na treningach oraz zaangażowanie zawodników. Kolejnym rywalem Mazura będzie Znicz Biała Piska, a więc na Stadionie Miejskim w Piszu dojdzie do pojedynku Derbów Powiatu Piskiego. Zapraszamy już w Sobotę 9 Września o godzinie 11:00.