I liga jednak nie dla Maćka ! Zagra w IV.

Nasz bramkarz Maciej Pardo, który w ostatnich dniach przebywał na testach piłkarskich w drużynie I ligi - Puszczy Niepołomice, niestety zakończył je bez wyjazdu na obóz z drużyną. Mimo dobrych opinii i pokazania się ze swojej najlepszej strony, sztab szkoleniowy Puszczy podziękował mu i Maciej wrócił do domu.

Z rozmowy z Maciejem, dowiedzieliśmy się, że sztab szkoleniowy Puszczy był z niego zadowolony jednakże, szukają oni bramkarza do pierwszego składu, a nie "diamentu do oszlifowania". W związku z tym Maciej wrócił do Pisza, ale w długo w nim nie zagości.

Po Maćka zgłosił się Znicz Biała Piska i z tą drużyna "Maciuś" przystąpił do treningów od 10 Lipca i przygotowuje się do nowego sezonu. Nasi rywale zza miedzy, występują w IV lidze. Maciej będzie rywalizował o miejsce w składzie z Pavel Rudneu, a opiekę nad nimi dwoma sprawował będzie Przemysław Masłowski, który w poprzednim sezonie bronił w barwach Znicza, a w obecnym sezonie zajmie się Trenowaniem goalkeeperów. Nie wiadomo jednak jeszcze jak "dogadały" się kluby w kwestii umowy transferowej-wypożyczenia, nie wiadomo czy Maciek stanie się zawodnikiem Znicza na stałe czy jednak tylko wypożyczenie.
Maćkowi, życzymy powodzenia w nowym klubie i jak najszybszego wywalczenia sobie miejsca w pierwszej jedenastce !