ZOSTAŃ SĘDZIĄ PIŁKARSKIM !

Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs sędziowski, którego ukończenie daje możliwośćsędziowania meczów piłkarskich.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w województwieWarmińsko-Mazurskimod rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Od kandydatów wymagamy dobrej sprawności fizycznej oraz podstawowej wiedzy na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Kursrozpoczynamy 22 marca(zajęcia organizacyjne) i kończymyegzaminem 21 kwietniaw Olsztynie.

Zajęciaod 23 marca do 20 kwietniabędą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00 (2-3 razy w tygodniu).

Koszt kursu wynosi150zł. Zapewniamy aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.

Zapisz się na kurs!Wypełnij formularz –PRZEJDŹ

Na zgłoszenia czekamy do 22 marca!

źródło. www.wmzpn.pl