Znicz lepszy od Mazura

Czwarty już sparing mają za sobą piłkarze Mazura Pisz, podopieczni Adama Ożarowskiego, wczoraj na własnym stadionie podejmowali III ligowy Znicz Biała Piska. Niestety drużyna prowadzona przez "Irka" Piwko pokonała nasz zespół 5:1 udowadniając tym samym, że są zdecydowanie lepszym zespołem.
Jednak momentami gra Mazura mogła się na prawdę podobać i była przyjemna dla oka, jednak przeciwnicy to drużyna ze znanymi nazwiskami w składzie ogranymi nie tylko na szczeblu 3 ligi ale także II, I a nawet Ekstraklasy.
Taki sparing to na pewno duży pożytek dla zawodników Mazura nie tylko tych młodych, których mamy w składzie ale tak, że tych bardziej doświadczonych.

Jedyną bramkę dla Mazura strzelił Błażej Gutowski, który właśnie po pobycie w Zniczu Biała Piska wrócił znów do Mazura. Była to bramka na 1:1. Niestety tuż przed przerwa Tomasz Tuttas podwyższył wynik na 2:1 i taki był wynik do przerwy. W drugiej połowie dwie bramki strzelił Konrad Radzikowski, a wynik spotkania ustalił Jakub Giza.

Kolejny sparing drużyna Mazura rozegra w sobotę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Piszu, a przeciwnikiem Piskiej drużyny będą IV ligowe Mamry Giżycko, które w swoim ostatnim sparingu pokonały 4:0 Vęgorie Węgorzewo.

Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania poczynań naszej drużyny.