Wysoka porażka ze spadkowiczem 3 Ligi.

W dzisiejsze późne popołudnie podopieczni Adama Ożarowskiego zmierzyli się w swoim trzecim i zarazem przedostatnim sprawdzianem przed zmaganiami ligowymi z drużyną z powiatu Piskiego zespołem spadkowicza 3 Ligi - Zniczem Biała Piska.

Do dyspozycji Trenera było 17 zawodników. Na tle teoretycznie silniejszego rywala gra naszego zespołu nie wyglądala źle jednak brakowało "tego czegoś" pod polem karnym Znicza. Kilka ładnie stworzonych sytuacji przez nasz zespół kończyło się... brakiem oddanego strzału lub "farfoclem" który nie zagroził rywalom.

Goście wielokrotnie grali długą piłką graną od obrony na skrzydła lub rosłych i dynamicznych napastników.

Niestety na przerwę Mazur schodził przegrywając dwoma bramkami strzelonymi kolejno w 25 i 33 minucie spotkania.

Druga połowa to bardzo wyrównana walka z obu stron i lróba ataków na bramkę jednak co nie udało się naszej drużynie to udało się rywalom. W 81 minucid do akcji podłączył się bboczny obrońca Znicza, który strzałem z pola karnego między nogami naszego bramkarza strzelił na 3:0. Wynik ustalił Mariusz Łapiński strzałem z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką przez Łukasza Barańskiego.

Skład Mazura:

M.Pardo - P.Żbikowski, testowany, Ł.Barański, M.Jakubowski - K.Wiśniewski, P.Uszyński, Ł.Świderski, M.Ptak - P.Kowalczyk - M.Mąka

Grali również: A.Śmiarowski - P.Zach, Testowany, Ł.Rejmentowski, B.Wysmułek, Ł.Janicki, K.Przybyłowski

Ostatnim sprawdzianem Mazura przed pierwszym meczem ligowym z Błękitnymi Pasym będzie spotkanie ze spadkowiczem z 4 Ligi - Omulewem Wielbark.

Mecz zostajie rozegrany w Piątek 5 Sierpnia na Stadionie w Piszu. Początek o 18:30. Zapraszamy !