Wiesław Żmuda gościem na meczu Juniorów Młodszych.

W sobotę 26 Września odbył się ważny mecz dla juniorów młodszych Mazura, przeciwnikiem była drużyna Granicy Kętrzyn, z którą mecze zawsze były ciężkie, a nawet mimo młodego wieku obu zawodników, na boisku potrafiło iskrzyć, Mecz ten poprowadził Dawid Wiśniewski, sędzia IV ligowy, a więc wprowadził on spokój wśród zawodników.

Przed samym spotkaniem młodzi piłkarze Mazura oraz działacze klubu i trenerzy mieli zaszczy gościć Pana Wiesław Żmudę, który w imieniu Prezesa W-MZPN wręczył Puchar na ręce kapitana drużyny za I Miejsce w I Grupie II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy w sezonie 2014/15.

Sam mecz był od początku rozgrywany pod dyktando gospodarzy i wynik mówi sam za siebie, zwycięstwo Mazura 8:3 po bramkach które strzelali: po dwie Sulewski Damian, Banach Mateusz oraz po jednej Ptak Rafał, Prusinowski Damian, Serowik Hubert i Szmigiel Jakub,

Powiązana galeria: