Rafał Ptak nie do zatrzymania ! 4 Hat-trick z rzędu !

Dziś swoje spotkanie ligowe rozegrała drużyna Juniorów Młodszych. Pod wodzą Jacka Świątkowskiego drużyna udała się do Giżycka by zmierzyć się tam z miejscowymi Mamrami.
Do tej pory zespół Mazura zajmował 3 miejsce w tabeli i do Giżycka jechał w roli faworyta.

Jednak w zespół wkradła się chyba zbyt duża pewność siebie i do gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu, ale jeszcze przed przerwą udało się Mazurowi  wyjść na prowadzenie i do szatni schodzili z wynikiem 1:2. W drugiej połowie była już kompletna dominacja zespołu Mazura, bramkę w debiucie w zespole strzelił Wiktor Dobrowolski, po jednej bramce dołożyli również Kacper Sawicki, Krzysztof Antosiewicz i Sebastian Malinowski.
Najbardziej nie zawodny okazał się jednak nie powstrzymany Rafał Ptak, który po raz kolejny ustrzelił Hat-tricka w meczu ! Było to jego czwarte spotkanie w którym kończył mecz z 3 bramkami na koncie !

Ostateczny wynik spotkania do 2:7. Kolejnym rywalem będzie Granica Kętrzyn, w tym sezonie wydaje się że Granica jest jedną ze słabszych ekip, z którymi przyjdzie się mierzyć podopiecznym Jacka Świątkowskiego. Mecz odbędzie się 16 Października o godzinie 12:00 w Piszu. Zapraszamy !

POZOSTAJE NAM TYLKO RAFAŁOWI I CAŁEJ DRUŻYNIE GRATULOWAĆ ! A RAFAŁOWI ŻYCZYĆ KOLEJNYCH STRZELONYCH BRAMEK I MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE ODWAŻY SIĘ ZACZĄĆ TRENINGI W DRUŻYNIE SENIORÓW BO ZAINTERESOWANIE TYM CHŁOPAKIEM WYRAZIŁ SAM TRENER ADAM OŻAROWSKI !