Przeprosiny za brak informacji ! Remis na szczycie.

Na początku chcielibyśmy przeprosić za braki informacyjne na stronie klubowej Mazura.

W ubiegły weekend, Mazur Pisz podejmował przed własną publicznością w kolejnym meczu na szczycie, drużynę Czarnych Olecko. I jedni i drudzy stracili już szansę na wygranie ligi więc ten mecz miał tylko pokazać, która z drużyn bardziej zasługuje na wicemistrza ligi i ewentualne marzenia o barażach o grę w IV lidze.

Mecz od początku był meczem bardzo wyrównanym i  ciężko było wskazać zdecydowanego faworyta tego spotkania. Trener Adam Ożarowski nie mógł w tym spotkaniu skorzystać z najlepszego strzelca drużyny - Mateusza Sokołowskiego, ale wrócił za to Marcin Mąka, który wyleczył kontuzję złamanego palca i wniósł dużo jakości w grę naszej drużyny.

Niestety żadnemu z zespołów nie udało się strzelić gola i obie drużyny podzieliły się punktami.

Skutkiem remisu w tym spotkaniu jest już zapewniona pozycja wicemistrza Ligi Okręgowej w Sezonie 2015/16 dla naszej drużyny bez względu na wyniki naszego zespołu w dwóch ostatnich kolejkach, w których Mazur zmierzy się z Pojezierzem Prostki i Danpolem Knopin.

Trener Adam Ożarowski o meczu z Czarnymi:
-Można było wygrać. Mąka zmarnował 3 setki. "Pedro" (czy.Piotr Kowalczyk) trafił w poprzeczkę 22 minucie, a Melka i Barański minimalnie przestrzelili co prawda w trudnych sytuacjach ale było z czego. Olecko trafiło w poprzeczkę i jeden z zawodników przestrzelił z główki w 100% sytuacji. Podsumowując to spotkanie, szkoda bo 3 punkty były w naszym zasięgu.