Podsumowanie 3 i 4 Kolejki V ligi - Jak grali rywale ?
3 KOLEJKA

Żagiel Piecki 0:2 Czarni Olecko
Mecz dwóch pierwszych drużyn w tabeli po pierwszych kolejkach sezonu 2017/18, od początku spotkania Żagiel stawiał opór rywalom z Olecka, jednak jak czytamy na ich fanpag'u, stracili oni bramki po błędach, które nie powinny się zdarzyć. Ostatecznie Czarni wygrali to spotkania 0:2 po bramkach w 15 i 30 minucie spotkania i po 3 kolejkach mają komplet 9 oczek. Sędzia pokazał w tym meczu 5 żółtych kartek (3 dla gospodarzy i 2 dla gości)

Granica Bezledy 0:1 SKS Szczytno
Drużyna SKS'u Szczytno utrzymała się dużym szczęściem w Lidze Okręgowej i przeszła chyba całkowitą odmianę, zespół wygląda zdecydowanie inaczej niż w poprzednim sezonie i zaczął zdobywać punkty, w meczu w Bezledach na trudnym terenie udało im się strzelić gola dopiero w drugiej połowie w 58 minucie spotkania i mimo ułatwionego zadania (w 48 minucie spotkania gospodarze stracili jednego zawodnika) nie zdołali już zdobyć więcej bramek i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla SKS'u i było to drugie zwycięstwo zespołu ze Szczytna w obecnym sezonie.

Vęgoria Węgorzewo 2:1 DKS Dobre Miasto
Niesieni zwycięstwm w Barcianach gospodarze szybko bo już w 12 minucie spotkania objęli prowadzenie i strzelili gola dla rywali, którzy spóźnili się na to spotkanie. Goście próbowali zagrozić strzałami z daleka jednak przechodziły one obok bramki. W 58 minucie rywal z Dobrego Miasta po szybkiej kontrze wyrównali stan meczu na 1:1 jednak to zmotywowało gospodarzy do śmielszych ataków i w końcu udało im się w 65 minucie za sprawą Daniela Maliszewskiego strzelić na 2:1. Kolejne akcje mogły przynieść conajmniej 3 bramki, ale ostatecznie skończyło się na 2:1. Sędzia ani razu nie wyciągnął kartki z kieszeni.

MZGZ LKS Różnowo 7:1 Jurand Barciany
W meczu dwóch beniaminków, gospodarze szybko bo już w 3 i 5 minucie spotkania podcięli rywalom skrzydła dzięki czemu kolejne bramki był tylko kwestią czasu. Rozbili oni Juranda aż 7:1 ! A sędzia w tym spotkaniu pokazał aż 6 żółtych kartek (2 dla gospodarzy i 4 dla gości) .

Cresovia Górowo Iławeckie 3:0* Łyna Sępopol
Kolejne derby i kolejny przerwany mecz w Górowie Iławeckim ! Tym razem w 42 minucie spotkania po czerwonej kartce dla bramkarza Łyny za faul, tenże bramkarz złapał sędziego za koszulkę i zaczął go szarpać w związku z czym sędzia zdecydował się na zakończenie spotkania. Przypominamy, że w poprzednich derbach z Victorią Bartoszyce miała miejsce podobna sytuacja jednak tam sędzia zakończył mecz w 88 minucie spotkania.

Omulew Wielbark 2:1 Śniardwy Orzysz
Śniardwy Orzysz po dwóch porażkach jechały do spadkowicza z IV ligi z nadzieją na poprawę swojego stanu ligowego. Niestety mimo wyjścia na prowadzenie w 17 minucie spotkania Śniardwom nie udało się powiększyć dorobku bramkowego w tym spotkaniu ani ustrzec się od straty bramek. Rywale wyrównali stan meczu w 38 minucie spotkania, a w 87 minucie strzelili gola dającego 3 punkty i ostatecznie zdobyli 3 punkty. Śniardwy po 3 kolejkach mają na koncie nadal 0 punktów. W tym spotkaniu Sędzia pokazał aż 7 żółtych kartek (5 dla gospodarzy i 2 dla gości)

Warmia Olsztyn 3:0 Wilczek Wilkowo
Piłkarze Wilczka nadal nie mogą dojść do swojej formy i w Olsztynie dali się pokonać Warmii Olsztyn, gdzie zawodnik Michał Gorgol najpierw 55 minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi, a następnie w 90 i 90+4 minutach spotkania pokonał bramkarza gości dwukrotnie i skompletował hat-tricka ostatecznie Warmia wygrała 3:0 i zdobyła 3 punkty. A Wilczek po 3 spotkaniach ma tylko 3 punkty na koncie.