Po meczu z Falą kilka słów.

PO WYSOKIM ZWYCIĘSTWIE NAD FALĄ WARPUNY KILKA ZDAŃ O MECZU WYPOWIEDZIAŁA DWÓJKA NASZYCH STOPERÓW ORAZ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONY NAPASTNIK

SEBASTIAN POŚWIATA:
Po przegranej w meczu derbowym chcieliśmy się zrehabilitować i wygrać mecz. Wierzyliśmy w to, że w końcu szczęście uśmiechnie się do nas i każda sytuacja zakończy się bramką. W meczach z Prostkami czy Nidą, niestety go zabrakło. Jedne co mogę powiedzieć to - Udało się ! Los zaczął oddawać nam to co nam zabrał z poprzednich spotkań. Szczęście nam dopisało! Dobra gra, waleczność, determinacja, zaangażowanie, szybkie akcje, strzały, to dzis zagrało! Mecz zakończył sie wysokim zwycięstwem, choć niedosyt pozostaje ponieważ wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Jednak cieszą nas 3pkty i wspinamy sie ku górze tabeli. Chciałbym podziękować swoim zawodnikom za dobrą grę w dzisiejszym meczu, a teraz mamy chwile, żeby pocieszyc sie zwyciestwem. Chciałbym przypomnieć chłopakom, że ta wygrana nie daje nam postawionego celu przed sezonem i przed nami kolejne ciężkie spotkanie, które chcemy i musimy wygrac!!! Brawo drużyna! Tylko Mazur!

PATRYK PIEKLIK:
Przystąpiliśmy do meczu zmotywowani, żeby zmazać plamę po przegranej w derbach.
Od początku mecz układał się pod nasze dyktando, do tego szybko strzelony gol z rzutu karnego i prowadzimy 1:0. Do końca pierwszej połowy stworzyliśmy jeszcze parę sytuacji, które mogły zakończyć się golem, ale niestety piłka nie trafiła do bramki.Na drugą połowę wyszliśmy skoncentowani, chcieliśmy jak najszybciej dobić przeciwnika i uważać w obronie na kontraataki przeciwnika.
Wykonaliśmy dobrą robotę, strzelamy 3 bramki w drugiej połowie i nie dajemy dojść do żadnej klarownej sytuacji pod naszą bramką.
Brawa dla drużyny za charakter i zaangażowanie, za tydzień WALCZYMY dalej!!!

MARCIN MĄKA:
Ja wypowiem się krótko, bo jest to już 5 kolejka naszej ligi i dziś zwyciężyła drużyna, która pozostawiła zdrowie, a przede wszystkim charakter na boisku, przed nami pozostaly bardzo ważne mecze do których musimy podejść tak samo zaangażowani i z takim samym nastawieniem jak wyglądało to w dniu dzisiejszym. Nie możemy pozwolić sobie na żaden błąd, gdy myślimy o wyższych celach. Mogę śmiało powiedzieć, że nasz zespół jest w stanie wygrać z każdą drużyną w tej lidze, ale trzeba zachować przy tym chłodne głowy.