Piski Mazur zmiażdżył Victorie ! Johny królem polowania !

We wczorajszym meczu piłkarze Mazura Pisz rozbili totalnie zespół spadkowicza z 4 ligi - Victorię Bartoszyce, aż 7:2(5:0). Gdyby jeszcze lepsza skuteczność naszych zawodników to za pewne na koniec spotkania w załączniku widniał by wynik dwucyfrowy ! Jednak nie wynik jest aż tak ważny, a postawa z jaką zespół prowadzony przez Adama Ożarowskiego podchodzi do kolejnego już meczu w trwającym sezonie. Zawodnicy są zmotywowani do zwycięstwa w każdym kolejnym spotkaniu i nawet mimo braku kilku podstawowych zawodników, to trener tak ustawia zespół, a zawodnicy tak się stosują do słów Trenera, że prawie wszystko wygląda jak w zegarku ! Wspaniały mecz rozegrał Daniel Zawadzki, który w tym spotkaniu zdobył 3 bramki i powtórzył dzieło Błażeja Gutowskiego z Środowego spotkania w Bezledach.

Sobotni mecz nasza drużyna kończyła w 10 po tym jak w 71 minucie swoja drugą w tym spotkaniu żółta kartkę dostał Sebastian Poświata. Niestety "Giewont" jest jedną z dwóch postaci, których po dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy w barwach Piskiej drużyny przez długi okres czasu. Sebastiana czeka 4 miesięczna szkółka wojskowa, a Sebastiana Zaczkowskiego czeka zabieg a następnie długa i żmudna rekonwalescencja. "Żaba" ma w pewnego rodzaju guza w stawie kolanowym i musi poddać się operacji, w której zostanie on usunięty. Następnie zawodnik będzie musiał odpocząć od piłki przez jakiś czas.

Dzięki temu wspaniałemu zwycięstwu Piska drużyna umocniła się na pozycji lidera co daje jeszcze większą motywację do pracy i do grania jeszcze lepszej piłki w kolejnych meczach. We wczorajszych spotkaniach punkty straciła niespodziewanie Vęgoria, która poległa w Prostkach z tamtejszym Pojezierzem aż 3:1. Tylko punkt wywalczyli Błękitni Pasym, którzy zremisowali 1:1 z Polonią LW. Nasz kolejny rywal czyli Wilczek Wilkowo z którym zmierzymy się za tydzień, we wczorajszym spotkaniu dostał potężne lanie od Czarnych Olecko i przegrał w meczu wyjazdowym aż 7:0.

Mimo iż taki wynik padł w Olecku to przed kolejnym spotkaniem zawodnicy Mazura nie mogą się rozluźnić i myśleć, że Wilkowo odda łatwo punkty, wszyscy dobrze wiedzą jak ciężko gra się na boisku w Łazdojach i jak ciężki jest to teren dla każdej drużyny. Ten mecz zostanie rozegrany 5 Września o godzinie 17:00 w Łazdojach, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Wilczka.

Powiązana galeria: