Pierwsze punkty Juniorów Młodszych !

W niedzielne popołudnie swoje pierwsze punkty w nowym sezonie zdobyli zawodnicy Juniorów Młodszych prowadzeni przez Jacka Świątkowskiego. Ich rywalem była drużyna MKS Ruciane-Nida, a więc drużyna Mazura była podwójnie zmotywowana do zwycięstwa w tym meczu. Po pierwsze to chęć zrehabilitowania się za pierwszą dość wysoką porażkę 2:5 w Olecku z tamtejszymi Czarnymi, a drugi fakt to taki, że mecz z "Rucianą" to derby Powiatu Piskiego.

Trener Jacek Świątkowski miał do swojej dyspozycji całą kadrę możliwą do gry w tym spotkaniu a więc 18 zawodników. Goście niestety przyjechali zaledwie w 13 osób z czego jeden zawodnik niestety nie miał badań lekarskich i w tym meczu grać nie mógł.

Na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem bezbramkowym. W drugiej odsłonie dużą przewagę zdobyli podopieczni trenera "Kazka" i zwyczajnie zabiegali i zmęczyli przyjezdnych ostatecznie wygrywając 3:1, a bramki dla Mazura strzelali: Stodulski Jakub, Sawicki Kacper oraz Serowik Hubert.

Kolejnym rywalem Mazura będzie zespół Mazur Wydminy, który po dwóch kolejkach ligowych ma komplet punktów, a mecz zostanie rozegrany na boisku rywala w Sobotę 17 Września o godzinie 11:00 .