Paweł Uszyński nowym trenerem seniorów !

Drużyna Mazura Pisz w nowym sezonie 2017/18 będzie prowadzona przez nowego trenera. W miejsce Adama Ożarowskiego na stanowisko trenera został mianowany Paweł Uszyński, który do tej pory był zawodnikiem Mazura, a w związku z tym, że ma licencję trenerską uprawniającą go do trenowania drużyny seniorów na poziomie "okręgówki" to w obecnym sezonie będzie łączył funkcję zawodnika i trenera.

Paweł od kilku lat prowadzi zespoły młodzieżowe w Ełku, początkowo były to drużyny młodzieżowe Mazura Ełk, ale po fuzji Mazura z Płomieniem, powstał MKS i tam też Paweł przekazuje swoją wiedzę. W minionym sezonie prowadził drużynę młodzika MKS Ełk.
Na początek nowemu Trenerowi życzymy samych sukcesów, jak najwięcej wygranych meczy, strzelonych bramek oraz żeby omijały go kontuzję, a przede wszystkim, żeby wprowadził Mazura do upragnionej IV ligi !

Rezygnacja Adama Ożąrowskiego nastąpiła po meczu Pucharowym ze Zniczem, kilka dni przed meczem ligowym z Warmią Olsztyn podjął decyzję o opuszczeniu Mazura, ponieważ zarząd klubu nie zgłosił zawodników do rozgrywek i Mazur na mecz Pucharowy nie miał uprawnionych zawodników do gry. Dla drużyny seniorów był jak Ojciec i zżył się z chłopakami bardzo mocno i na pewno będzie go w klubie brakować. Powodem rezygnacji był brak organizacji w klubie. Na tą chwilę Trenerowi Adamowi dziękujemy, ale nie mówimy "Do widzenia" tylko "Do zobaczenia" !