O sparingu z Orłem należy zapomnieć...

Niestety w swoim 4 sparingu w okresie przygotowawczym, drużyna Mazura Pisz musiała uznać wyższość rywali z podlasia. Tym razem zespół Adama Ożarowskiego podejmował na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży IV ligowego Orła Kolno.

Ze słów trenera można wywnioskować, że do 70 minuty(od 35 minuty Mazur prowadził 1:0 po bramce Pawła Kowalczyka) gra się bardzo dobrze kleiła i to nasza drużyna przeważała w tym spotkaniu, jednak po bramce wyrównującej dla Orła nasza drużyna za wszelką cenę chciała szybko odzyskać prowadzenie i to się mocno zemściło. W 68, 80 i 86 minucie zawodnicy z Kolna "skarcili" nas trzykrotnie i ostatecznie wynik spotkania brzmiał 1:4.

Kolejne okazje do "test-meczy" trener Adam Ożarowski będzie miał okazję w Sobotę 5 marca. Wtedy to w Olecko odbędzie się mini turniej z udziałem 3 drużyn, Czarnych Olecko, Sparty Augustów i Mazura Pisz. Mecze zostaną rozegrane w systemie 2x30 minut. Mazur swój pierwszy mecz rozegra o 11:00 jednak nie wiadomo z którym z rywali.