Młodzież Mazura nagrodzona przez zarząd klubu

Zarząd Klubu Sportowego Mazur Pisz nagrodził młodych zawodników naszego klubu za osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Chodzi tu o drużynę obecnie grającą w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych, która w poprzednim sezonie wygrała rozgrywki II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Niestety ze względu na brak klubowych środków finansowych oraz przeróżnych regulaminów WMZPN, drużyna ta nie mogła uczestniczyć w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej B1 Juniora Młodszego.

Za swoje osiągnięcia w poprzednim sezonie drużyna prowadzona przez Jacka Świątkowskiego, otrzymała dyplomy oraz statuetki, które podkreślają ich osiągnięcie. Nagrody indywidualne dostali również Rafał Ptak i Paweł Witkowki, którzy byli najlepszymi strzelcami swoich roczników, kolejno tramkarzy i juniorów młodszych, w poprzednim sezonie. Rafał zdobył 36 bramek, a Paweł 20.

Wszystkim zawodnikom oraz Trenerowi należą się wyrazy uznania za te osiągnięcia i liczymy, że w obecnie trwającym sezonie również te sukcesy powtórzą, ale tym razem to obie drużyny i Juniora Młodszego i Starszego znajdą się na szczycie swoich tabel !

Powiązana galeria: