Mazur rozbity w Derbach na własnym terenie!

Niestety o inauguracji piłkarskiej wiosny w 2017 roku piłkarze Mazura będą chcieli za pewne jak najszybciej zapomnieć. Podopieczni Adama Ożarowskiego mierzyli się ze Śniardwami Orzysz w meczu nie byle jakim bo w Derbach Powiatu Piskiego i za pewne chcieli pokazać, że mecze sparingowe, które niestety Mazur przegrywał "raz po raz" były tylko problemami, a w lidze drużyna odpali.
Niestety mimo indywidualności w drużynie, bo nie można powiedzieć, że Mazura ma słaby zespół, w drużynie jest wielu doświadczonych, ogranych i bardzo dobrych zawodników jednak mimo wszystko jako drużyna nie funkcjonuje to tak jak powinno i Trener wciąż szuka różnych sposobów na poprawę gry zespołu jednak jak na razie wszystkie próby zawodzą.

Mazur mimo, że grał w przewadze jednego zawodnika od 31 minuty, po czerwonej kartce dla Konrada Olszewskiego(byłego zawodnika Mazura) przy stanie 0:3 nie umiał się już podnieść, a dodatkowo po przerwie stracił jeszcze dwie bramki co skutkowało bardzo wysoką porażką 0:5.
Mamy jednak nadzieję, że drużyna w końcu naprawdę odpali i zacznie zdobywać punkty. Już za tydzień okazja do poprawy wizerunku klubu i morali drużyny, które były bardzo wysokie w rundzie jesiennej. Rywalem Mazura będzie w meczu wyjazdowym drużyna Granicy Bezledy.
Mecz zostanie rozegrany dnia 25 Marca o 15:30.