Mazur Pisz z nowym Zarządem !

Dziś zostało wznowione spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Mazur Pisz. Na spotkaniu tym zostały ogłoszone rezygnacje poprzedniego zarządu z pełnienia funkcji w klubie.

Prezes - Wiesław Krzyżański - Sprawy zdrowotne

Wiceprezes - Krzysztof Czerwiński - Z powodu, że jest Radnym Gminy Pisz nie może pełnić takiej funkcji jaką jest wiceprezes

II Wiceprezes - Józef Rutkowski - Sprawy rodzinne

Z członkostwa w zarządzie zrezygnowali również Pan Bastek i Pan Kobylański.

Nowy zarząd w składzie:

Prezes - Zenon Gołębiowski

Wiceprezes - Jarosław Szabunia

II Wiceprezes - Mirosław Choiński

Sekretarz - Krzysztof Rumiński

Skarbnik - Julian Cumach

Członkowie: Łukasz Świderski i Rafał Samul

Wybrany nowy zarząd na czele z Panem Zenonem Gołębiowskim, zapewnił iż będą chcieli kontynuować pracę jaką wykonał ustępujący zarząd, liczą na wsparcie miasta oraz licznych sponsorów, którzy zapewnią Mazurowi odpowiedni budżet na możliwie wysokim poziomie, aby móc spokojnie wypełnić cel jakim jest - Awans do IV ligi.

Miejmy nadzieję, że doświadczenie w działaniu i pozyskiwaniu sponsorów obecnych "ludzi zarządu" wpłynie tylko na + dla naszego klubu i jeszcze nie raz będziemy cieszyć się z sukcesów naszego klubu.
Podstawowym celem dla zarządu jest pozyskanie środków z różnych źródeł, bo jak wszyscy jednogłośnie powiedzieli, budżet klubu jest podstawową kwestią do funkcjonowania klubu, bez tego ani rusz. W następnym tygodniu zarząd spotka się ze wszystkimi zawodnikami, aby przedstawić siebie jak i plan działania na rok 2015. Spotkają się oni również sami między sobą, aby ustalić podział obowiązków jaki na nich będzie ciążył.

Przy tej okazji ja jako administrator strony klubowej chciałbym bardzo podziękować ustępującemu zarządowi, za trud płacy jaki włożyli abyśmy byli w miejscu na którym obecnie jesteśmy. Miejmy nadzieję, że nie odetną się od klubu i wciąż będą pomagać dla klubu czy to w sposób finansowy czy też duchowy, aby zawodnicy czuli na swoich barkach wsparcie ze strony tylu ludzi, bo dwunasty zawodnik jest im bardzo potrzebny ! DZIĘKUJĘ SERDECZNIE I ŻYCZĘ POWODZENIA W ŻYCIU PRYWATNYM JAK I ZAWODOWYM ! WSZYSTKIEGO DOBREGO !