Mazur Pisz przegrywa ostatni sparing w okresie przygotowawczym...

Niestety z kolejnym złym wynikiem zmagania w meczach sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym zakończyła drużyna Mazura Pisz, tym razem drużyna prowadzona przez Adama Ożarowskiego w rozegranym w Piątek o godzinie 20:00 na boisku w Łomży mierzyła się w meczu z wiceliderem ligi okręgowej grupy podlaskiej II - KS Śniadowo.

Od początku spotkania widać było w zespole Mazura, że brakuje szybkości w wyprowadzania akcji i rywale szybko bo już w 4 minucie spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelili bramkę po błędzie w kryciu w polu karnym. Po tej bramce gra się nieco uspokoiła i coraz bardziej zazębiały się akcje Mazura, dogodne sytuacje mieli Sokołowski, Wiśniewski, Jakubczyk, ale niestety żadnemu z nich nie udało się strzelić bramki. W okolicach 35 minuty spotkania obrońcy rywali wybili piłkę z własnej połowy boiska i ta powędrowała w kierunku Adriana Śmiarowskiego, bramkarz Mazura próbował wykopać piłkę jednak nie wybił jej w bok tylko wprost w nabiegającego rywala i po odbiciu od niego piłka wpadła do siatki.

W drugiej połowie spotkania Mazur zdecydowanie częściej gościł na połowie rywala czego jednak brakowało "tego czegoś" pod bramką rywala i po błędnym podaniu i nagłej stracie rywale wyprowadzali kontrataki co poskutkowało kolejnymi bramkami a Mazur zdołał odpowiedzieć dwoma bramkami, które strzelili Mateusz Sokołowski oraz Karol Wiśniewskim, ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Za tydzień drużyna Mazura Pisz, rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Sezonu 2016/17. Będzie to mecz, który pierwotnie miał odbyć się w Listopadzie ubiegłego roku jednak został przełożony na wiosnę. Rywalem Mazura będzie zespół, który również przeszedł rewolucję kadrową a także szkoleniową i będzie to mecz Derbowy ! Derby Powiatu Piskiego pomiędzy Mazurem Pisz a Śniardwami Orzysz. Miejmy nadzieję, że wyniki sparingów jakie Mazur osiągał w zimowym okresie przygotowawczym pójdą w niepamięć, a zespół "odpali" w lidze !