Mazur ma kryzys ? Problemy kadrowe nie ułatwiają zadania...

Niestety drużyna seniorów Mazura Pisz ma ewidentne problemy kadrowe w ostatnich kolejkach Mazur na mecze jeździł w 12-13 zawodników, niestety kontuzje, kartki, sprawy służbowe, studia nie ułatwiają zadania naszemu zespołowi i trenerowi Pawłowi Uszyńskiemu, który musi rotować składem i ustawiać zawodników na nienominalnych dla nich pozycjach.

Przed tygodniem na własnym stadionie w meczu z Wiceliderem z Różnowa drużyna zagrała bez Marcina Mąki, Karola Wiśniewskiego, kapitana Łukasza Świderskiego, Eryka Szulęckiego i kilku innych zawodników. Początek spotkania należał do Mazura jednak niewykorzystane znakomite okazje między innymi Łukasza Skrzecza, nie ułatwiły nam zadanie i swoje okaze w końcu wykorzystali zawodnicy beniaminka "okręgówki" dla, których celem jest awans do IV ligi. Ostatecznie mecz zakończył sie porażką 0:3

W minioną Sobotę drużyna w kadrze 13 osobowej wybrała się do Węgorzewa by tam próbować walczyć o ligowe punkty. w tym spotkaniu w meczu tym zabrakło między innymi Łukasza Barańskiego, Mateusza Sokołowskiego, Marcina Mąki, Karola Szymanowskiego i kilku innych zawodników stanowiących o sile drużyny. Niestety tylko przez pierwszą połowę drużyna Mazura stawiała się rywalom mimo przegrywania 1:0 po pierwszej połowie po bramce w 31 minucie spotkania.
Po przerwie gospodarze dorzucili kolejne 3 bramki i wygrali to spotkanie zbyt pewnie 4:0. Dla Mazura jest to już 5 mecz bez zwycięstwa i druga porażka z rzędu.
Kolejną szansą na powrót na drogę zwycięstw będzie mecz ze spadkowiczem z IV ligi - Omulewem Wielbark. Mecz tą drużyną odbędzie się 28 Października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Piszu.
Liczymy na przełamanie naszej drużyny i na liczniejszą grupę piłkarzy, którzy pomoże w odniesieniu zwycięstwa !