Mateusz Sokołowski testowany w Tęczy Łyse !

W dniu 2 Lipca o godzinie 11:00 na bocznym boisku Stadionu JBB w Łysych, odbył się sparing pomiędzy beniaminkiem IV ligi mazowieckiej - LKS Tęczą Łyse, a II ligową Olimpią Zambrów.
Drużyny Zambrowa w minionym sezonie zajęła 14 miejsce w tabeli ligowej z przewagą zaledwie 3 punktów nad strefą spadkową.
W drużynie gospodarzy w tym spotkaniu testowany był nasz najlepszy młody zawodnik oraz dwukrotnie najlepszy strzelec drużyny - Mateusz Sokołowski. Zagrał on w wyjściowym składzie drużyny i zagrał całą pierwszą połowę tego spotkania, po przerwie został zmieniony przez drugiego trenera drużyny - Adriana Gwiazdę, który ze względu na brak 9 ważnych ogniw drużyny został zmuszony do gry w tym sparingu.

Drużyn z Zambrowa wygrała to spotkanie dość wysoko bo 5:0. Nasz zawodnik, który był jednym z dwóch testowanych zawodników gola nie strzelił, a o tym jaka będzie jego dalsza przyszłość okaże się w najbliższym czasie.

Kwestia transferowa Mateusza Sokołowskiego oraz innych zawodników Mazura będzie pewnie choć trochę znana po spotkaniu drużyny z Zarządem klubu, które odbędzie się 4 Lipca o godzinie 18:00 na Stadionie w Piszu.

źródło. http://www.to.com.pl/sport/pilka-nozna/a/tecza-jbb-ulegla-olimpii-zambrow-zobacz-zdjecia-i-wideo,10362747/