Marcin Mąka w 11 kolejki dwadozera.pl !

Nie bez echa rozeszła się wiadomość o tym, że Mazur Pisz rozgromił spadkowicza z IV ligi i obecnego wicelidera V ligi - Vęgorie Węgorzewo aż 6:0 i o wspaniałym występie Marcina Mąki, który w tym spotkaniu robił co chciał z obrońcami Vęgorii i strzelił aż 4 bramki !

Trener Adam Ożarowski, skomentował na swój sposób występ swojego zespołu i jego podopiecznego - Marcina

Cytuje: "Drużyna KSM 1951 w sobotnie (06.06.2015r. 17.00) popołudnie wzięła udział w kontynuacji serialu Telewizji Polskiej z lat 70/80 pt."07 zgłoś się". Najnowszy odcinek nagrywany w Węgorzewie nosił będzie tytuł "06 zgłoś się". W główną postać porucznika MO Borewicza wcielił się nasz piłkarz Marcin Mąka"

Występ Marcina został nagrodzony w postaci miejsca w 11 tygodnia portalu dwadozera.pl ! GRATULACJE MARCIN !

a o to cała 11 tygodnia według dwadozera.pl

Kryteria wyboru do "Jedenastki tygodnia dwadozera.pl" są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów! ps. to była ostatnia Jedenastka tygodnia w tym sezonie. Do naszej zabawy wrócimy w sierpniu.

--------------Miara (Olimpia)--------------

-------Sawicki (Korsze)-------Rodzeński (Pisa)-------Finfando (Płomień)-------

-------Kuciński (GKS II Wikielec)-------Szostek (Sokół)-------Domżalski (Omulew)-------Klein (Granica)-------

-------Meschia (Stomil)-------

-------Górzyński (Radomniak)-------Mąka (Mazur P.)-------

• Rafał Miara (Olimpia Olsztynek):Solidne zawody w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Jego zespół po serii rzutów karnych wywalczył trofeum.
  • Adam Finfando (Płomień Ełk):M.in jego dobrej dyspozycji zespół z Ełku nie stracił w Wasilkowie gola.
  • Paweł Sawicki (MKS Korsze):Filar obrony drużyny z Korsz. Kolejny raz nie do przejścia dla przeciwników.
  • Bartosz Rodzeński (Pisa):Strzelił bramkę i Pisa urwała punkt wiceliderowi z Wikielca.
  • Sylwester Kuciński (GKS II Wikielec):Grając w środku pomocy strzelił 4 bramki i poprowadził swój zespół do zwycięstwa!
  • Jakub Domżalski (Omulew Wielbark):Rekonwalescent w swoim piątym meczu po półtorarocznym rozbracie z piłką nożna strzela bramkę z 25 metra z Kozlowem na wagę jednego punktu, który w ostatecznym rozrachunku może dać Omulwi Wielbark utrzymanie w IV lidze.
  • Stanisław Kelin (Granica Kętrzyn):Otworzył wynik spotkania, w którym Granica Kętrzyn zapewniła sobie awans do III ligi.

Źródło. Dwadozera.pl

• Maciej Szostek (Sokół Ostróda):Trzy asysty i bramka w wygranym 4:1 meczu z Dębem Dąbrowa Białostocka, świetny mecz rozgrywającego Sokoła.
  • Irakli Meschia (Stomil Olsztyn):Asysta i bramka na miarę finału Ligi Miastrzów. Piłkarz sam przyznaje, że dla niego sezon mógłby trwać dłużej.
  • Przemysław Górzyński (Radomniak Radomno):Trzy bramki i dwie asysty w meczu Radomniak Radomno - Concordia II Elbląg 10:2.
  • Marcin Mąka (Mazur Pisz):Cztery bramki w meczu wyjazdowym w Wegorzewie. Mazur rozgromił 6:0 Vęgorie!

Wyselekcjonowałrysoraz czytelnicy portalu dwadozera.pl