Która z drużyn się odkuje? Granica Bezledy Vs Mazur Pisz

Już jutro zawodników Mazura Pisz czeka bardzo daleka podróż jak na "okręgowe" warunki. Podopieczni Adama Ożarowskiego udadzą się do Bezled, gdzie rozegrają mecz z tamtejszą Granicą. Jutrzejszy rywal Mazura początek rundy wiosennej miał wyśmienity w pierwszych 5 spotkaniach zdołali wygrać 4 razy i jeden raz zremisowali a więc zdobyć 13 punktów w 5 meczach to bardzo dobry wynik. Jednak po tych spotkaniach dopiero zawodnicy Granicy odczuli trud jaki trzeba włożyć z przeciwnikami z górnej półki Przegrali kolejno 1:3 z Błękitnymi Pasym, 1:2 ze Śniardwami Orzysz i w ubiegłej kolejce aż 0:5 z Czarnymi Olecko. A więc drużyna ta również tak jak Mazur jest w dołku i potrzebuje odkucia się mimo wszystko zespół z Bezled jeszcze o coś walczy, a mianowicie o utrzymanie, zaś Mazura walczy o honor i o pierwszą piątke bo szanse na awans stracili już w 99% po porażce ze Śniardwami Orzysz i remisie z Błękitnymi Pasym.

W rundzie jesiennej Mazur przed własną publicznością okazał się lepszy od Granicy i pokonał rywali 4:2. Wszyscy chcieliby w Piszu, aby taki wynik się powtórzył, ważne aby Mazur zdobył w tym spotkaniu 3 punkty.

Na prośbę Trenera Mazura, mecz został przełożony na godzinę 15:00 a nie jak na początku zakładano o 17:00. W spotkaniu tym na pewno nie zagra Marcin Mąka, który przebywa na wyjeździe służbowym. O reszcie zawodników nic nie wiadomo.

GRANICA BEZLEDY - MAZUR PISZ ---- 23.05.2015 godz.15:00 Stadion w Bezledach.