Kolejny trudny rywal na drodze Mazura !

Już dziś o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie piłkarze Mazura Pisz podejmą miejscową Vęgorię. Rywal ten obecnie zajmuje 6 lokatę w tabeli ligowej ze stratą 14 punktów do naszego zespołu, ale mimo wszystko uważany jest za mocnego rywala. W poprzednim sezonie do końca bili się o awans do IV ligi ostatecznie jednak do niej nie awansowali.

W trwającej rundzie wiosennej zespół z Węgorzewa spisuje się bardzo przeciętnie w 7 dotychczasowych kolejkach rundy zdobyli do tej pory 8 punktów osiągając bilans bramkowy 11:9. Jednakże zabrali punkty drużynie z Reszla na własnym stadionie remisując 0:0. W poprzedniej kolejce w meczu wyjazdowym przegrali 1:2 z Czarnymi Olecko, a więc na pewno będą chcieli zamazać "plamę" i zrehabilitować się zdobywając 3 punkty przed własną publicznością.

Nasza drużyna niesiona wspaniałą formę i wygraną w pięknym stylu w poprzedniej kolejce z drużyną Błękitnych Pasym będzie chciała ponownie udowodnić, że jest najmocniejszą drużyną tej ligi i że Adam Ożarowski, trener może pochwalić się fantastycznymi zawodnikmi jakich ma do dyspozycji, a w dniu dzisiejszym będzie miał do dyspozycji najsilniejszą kadrę jaką dysponował w rundzie wiosennej. Do nieobecnych zawodników w tym spotkaniu będzie należał nadal Marcin Mąka, który leczy kontuzję złamanego palca u stopy. Jeśli wszystko dobrze pójdzie nasz napastnik wróci do gry w meczu z Orlętami Reszel.

Nasza drużyna ma podwójny powód do tego aby w dzisiejszym spotkaniu zdobyć 3 punkty. Pierwszy to fakt, że wciąż ścigamy w tabeli Orły Reszel do których nasza drużyna traci 3 punkty, a drugi to "zemsta" za porażkę w rundzie jesiennej na Stadionie w Piszu. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy wezmą sobie do serca te dwa powody i z dumą wrócą do Pisza z 3 punktami !

Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia 3 ligowy - Patryk Kępka, a na liniach pomagać mu będą S.Wiśniewski i P.Jarguz

Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu zabrzmi o godzinie 17:00 !