Kilka słów po meczu z Liderem.

ZWYCIĘSTWO Z LIDEREM OCENIŁO DWÓCH "SNAJPERÓW" TEGO SPOTKANIA

MARCIN MĄKA:
Mecz na który przyjechaliśmy delikatnie spóźnieni, ale zdecydowanie głodni zwycięstwa tego dnia z drużyną lidera naszej ligi. Mieliśmy założone zadania na odprawie przedmeczowej i cały nasz zespół wykonał je sumiennie i plan został zrealizowany oraz każdy pokazał boiskowy charakter, który zaowocował, że wywozimy z Barcian 3 punkty. Chciałbym dodać, że nie mieliśmy typowego okresu przygotowawczego i nie rozgrywaliśmy gier kontrolnych i widać w naszym zespole, że właśnie przyszła świeżość w każdym z nas. W tych ostatnich meczach rundy jesiennej mogę zapewnić iż gramy tylko o pełną pulę punktową.

ŁUKASZ BARAŃSKI
Do meczu z liderem przystąpiliśmy na pełnym luzie bez presji. Gdy zabrzmiał pierwszy gwizdek zaczęła się walka o każdy centymetr boiska, pressing od bramki przeciwnika. Ciężka praca przyniosła efekt w postaci 4 bramek. Sił na taką grę starczyło do 80 minuty, ale to wystarczyło. Myślę że każdy zawodnik zostawił na boisku dużo zdrowia i kawał serducha. Dawno nie doznałem takiego meczu gdzie nikt do nikogo nie powiedział złego słowa, wspieraliśmy się od początku do końca. Drużyna ma wielki potencjał. Jeśli uwierzymy w siebie i będziemy robili "swoje", to takich meczy będzie wiecej!