Kilka słów o sytuacji kadrowej.

W związku z nieprawdziwymi informacjami na temat zawodników Mazura Pisz, postanowiłem napisać kilka informacji dla tych "zielonych". W obecnym sezonie trener Adam Ożarowski, nie będzie mógł skorzystać z usług

Damian Czerniaka(wyprowadzka do Gdańska)

Patryka Pieklika(studia i wyprowadzka w Olsztynie)

Paweł Wasiulewski - z tym zawodnikiem, Zarząd i Trener prowadzi obecnie rozmowy, ponieważ każdy związany z tym klubem wie o tym jak bardzo ważną postacią w drużynie jest Paweł dlatego wszyscy chcą aby za wszelką cenę ten zawodnik został w Mazurze na kolejny sezon.

Reszta zawodników powinna być do dyspozycji trenera Ożarowskiego.

Dodatkowo w drużynie trenuje obecnie 3 nowych zawodników, którzy najprawdopodobniej zasilą szeregi Mazura i nie ma co ukrywać, że cała trójka może być zdecydowanym wzmocnieniem zespołu. Mowa tu o 2 pomocnikach i 1 obrońcy. Jednak na nazwiska jest jeszcze za wcześnie.

Nie prawdziwą informacją jest to, że z drużyny miałby odejść Mateusz Sokołowski. Mateusz od Września podejmuje naukę w 4 klasie Technikum, dlatego zostaje jeszcze w Piszu i o ile pozwoli mu na to sytuacja dojazdowa i finansowa aby brać udział w treningach i meczach to na pewno tego zawodnika zobaczymy w nie jednym meczu sezonu 2015/16.

Również fałszywą informacją jest informacja o Marcinie Rejmentowski, który miał by "odwiesić buty na kołek". Marcin, kapitan drużyny nadal jest zwarty i gotowy do walki w meczach o punkty i na pewno zostanie w drużynie w sezonie 2015/16.

Łukasz Świderski, jest naszym zawodnikiem i żadna informacja o tym, że miałby wrócić do Wissy Szczuczyn, z której rzekomo jest wypożyczony, nie jest prawdą. Łukasz zostaje w Mazurze na kolejny sezon.