Już jutro piłkarze Mazura zagrają pierwszy wakacyjny sparing !

W dniu jutrzejszym na Stadionie Gminnym w Kadzidle odbędzie się mecz towarzyski rozpoczynający okres przygotowawczy Mazura Pisz. Zawodnicy od 8 lipca przygotowywali się indywidualnie i już jutro zaprezentują się na boisku dla oka trenera, który będzie analizował przygotowanie indywidualne swoich podopiecznych. Mecz w Kadzidłowie odbędzie się dlatego, ponieważ "ludzie" powiązani z tym Klubem, zaprosili naszą drużynę stwierdzając, że Mazur prezentuje bardzo fajną piłkę i warto by było się z nimi zmierzyć z okazji awansu drużyny Kurpika do A-klasy grupy Ciechanów-Ostrołęka.

W poprzednim sezonie zespół Kurpika w rozgrywkach B-klasy, w bardzo odmłodzonym składzie nie miał sobie równych, odnieśli oni 10 zwycięstw na 10 rozegranych meczy osiągając bilans bramkowy równy 28:7.

Jutrzejszy mecz odbędzie się o godzinie 19:00 na Stadionie Gminnym w Kadzidle.

Zespół Mazura planowany wyjazd na to spotkanie ma o godzinie 16:30 !!!