Juniorzy Mazura prowadzili 1:0 ale przegrali 1:4

Od początku spotkania to drużyna Mazura ciągle atakowała i "cisnęła" faworyzowanego rywala z Elbląga. W okolicy 7 minuty spotkania w polu karnym obrońca Olimpii zagrywa piłkę ręką ale sędzia tego spotkania nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego.

W 10 minucie spotkania ładna akcja Mazura, podanie za plecy obrońcow drużyny gości do piłki dopada Ptak i próbuje przelobować bramkarza z Elbląga, ale piłka leci minimalnie obok słupka bramki. Szybka kolejna próba Mazura, jednak tym razem strzał z lewej strony boiska broni goalkeeper gości. W 14 minucie spotkania ciągłe ataki Mazura przyniosły zamierzony efekty, po strzale z lewej strony boiska, który bramkarz obronił ale "wypluł" piłkę dopadł Serowik i strzela bramkę na 1:0 dla Mazura !

W 20 minucie spotkania goście mają rzut wolny tuż za polem karnym, jeden z zawodników oddaje bezpośredni strzał bramkę. Patryk Długozima broni ten strzał "wypluciem" piłki ale ta na szczęście wychodzi na rzut rożny.

W 22 minucie spotkania tym razem goście odpowiadają swoim atakiem, strzelają bramkę ale asystent sygnalizuje pozycję spaloną i sędzia główny tego spotkania nie uznaje bramki. Odpowiedź Mazura w 24 minucie spotkania, jednak strzał leci tuż nad bramką rywali.

Mecz ciągle przynosi sytuacje bramkowe z obu strony, tym razem w 25 mincie strzał Olimpii leci minimalnie nad bramką.

W 35 minucie spotkania strzał zawodnika gości ale pewnie łapie bramkarz Mazura. W 37 minucie spotkania goście mają szybką kontrę i w sytuacji sam na sam goście wyrównują stan meczu mamy 1:1. Kolejna kontra gości, tym razem poświęcenie naszego obrońcy ratuje Mazura przed utratą bramki i mamy rzut rożny. Wykonanie przez rywali rzutu rożnego i mamy bramkę na 1:2 dla gości.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry, goście wyprowadzają kolejną kontrę lewą stroną boiska i górą wychodzi nasz bramkarz w sytuacji sam na sam. Do przerwy mamy wynik 1:2.

Początek drugie połowy. W naszym zespole jedna zmiana, kontuzji doznał "filar" naszego zespołu Rafał Ptak, a w jego miejsce na boisku pojawił się Jędrzejczyk.

I już na samym początku atak Olimpii, strzał z 18 metrów pięknie broni bramkarz Mazura ! Dośrodkowanie z rzutu rożnego ale bardzo niedokładnie i w boczną siatkę naszej bramki.

Dośrodkowanie z lewej strony boiska z rzutu wolnego przez Jakuba Stodulskiego, uderzenie głową ale jeden z naszych zawodników uderzył niestety "wyżej niż dalej" i piłka wyszła na rzut od bramki.

Druga połowa przez pierwsze 15 minut nie była zbyt intensywna i obie drużyny ograniczały swoją grę do środka boiska, gdzie wszystko się rozstrzygało i brakowało akcji bramkowych.

Druga zmiana w zespole gości.

W okolicy 60 minuty spotkanai goście Mają rzut wolny w odległości 20 metrów od bramki jednak strzał zawodnika rywali trafia prosto w mur, poprawka i ponownie blokują nasi zawodnicy. Rywale wyprowadzają szybką kontrę i zdobywają trzecią bramkę.
Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany zawodnik Mazura, za faul przed polem karnym.

Rzut wolny dla rywali z okolicy 18 metra, płaski strzał z lewej strony boiska, nasz bramkarz broni strzał nogami do piłki dobiega jeden z zawodników Olimpii i strzałem po rękach naszego bramkarza strzela bramkę na 1:4

Do końca spotkania nic już się nie wydarzyło i drużyna Mazura Pisz doznała 4 porażki z rzędu w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Kolejnym rywalem Mazura będzie drużyna Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, a mecz zostanie rozegrany na boisku rywala w Sobotę 20 Maja o godzinie 11:00.