Juniorzy i ich rodzice spotkają się z Zarządem !

W dniu dzisiejszym (Środa 25.01.2017) odbędzie się spotkanie zawodników juniorów młodszych wraz z ich rodzicami oraz trenerem Jackiem Świątkowskim z zarządem klubu na czele z Zenonem Gołębiowskim w celu przedyskutowania tematu jakim jest Gra Juniorów Młodszych w Rundzie Wiosennej w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

Podopieczni Trenera Jacka zdominowali swoje rozgrywki w rundzie jesiennej w II lidze wojewódzkiej i zdobyli 30 punktów w 11 spotkaniach zdobywając 53 bramki i tracąc zaledwie 19. Najlepszym strzelcem drużyny jest Rafał Ptak, który zdobył 24 bramki !

Aby spotkanie się odbyło potrzebna jest obecność wszystkich zawodników z ich rodzicami aby móc rozmawiać na ten temat. Jeśli zawodnicy oraz ich rodzice zlekceważą sprawę, będzie to oznaczało, że drużyna Juniorów nie przystąpi do rozgrywek I ligi wojewódzkiej i rundę wiosenną spędzą w II lidze.

Za sukcesy jakie osiągają młodzi zawodnicy pod wodzą Jacka Świątkowskiego należy im się nagroda ale trzeba ją odebrać ! Jest szansa przystąpienia do rozgrywek I ligi wojewódzkiej, dlatego wszyscy powinni wziąć to na poważnie i stawić się na spotkaniu !

Spotkanie odbędzie się we wspomnianym dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 w siedzibie klubu (Stadion ul.Mickiewicza 2)

Jeśli wszystko pójdzie po myśli zawodników oraz ich rodziców i trenera to zespół Mazura Pisz w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych będą mierzyć się z takimi drużynami jak:

KS Finishparkiet NML

UKS Rona 03 Ełk

ZKS Olimpia Elbląg

MMKS Concordia Elbląg

MKS Kaczkan Huragan Morąg

KKS Warmia Olsztyn

DKS Dobre Miasto

MKS Ełk

AP Ostróda

BKS Tęcza Biskupiec