Hit kolejki obfity w kartki i bramki. Szalone spotkanie z Błękitnymi !

W hicie 22 kolejki V ligi Grupy 1, w którym zmierzyły się drużyny Mazura Pisz i Błękitnych Pasym padł wynik remisowy. Mimo, że do przerwy goście prowadzili 2:0 to w drugiej połowie podopieczni Adama Ożarowskiego, wyszli bardziej skoncentrowani i chętni do walki o korzystny wynik. Mecz był obfity w żółte jak i czerwone kartki. A w drugiej połowie zespół Mazura wyrównał stan meczu i mimo kolejnych wielu prób po odrobieniu strat nie udało się strzelić bramki zwycięskiej. Obie drużyny walczące cały czas o awans do IV ligi podzieliły się w tym spotkaniu punktami.

Krótka notka z drugiej połowy spotkania

48 min - Rzut karny dla Mazura po zagraniu ręka zawodnika gości. Jeden z zawodników mający na swoim koncie żółtą kartkę nierozumiejąc decyzji sędziego zaczyna "pyskówkę" za co wylatuje z boiska. Do rzutu karnego podchodzi Poświata Sebastian i pewnie pokonuje bramkarza gości

55 min - Po rozegraniu rzutu wolnego piłkę w polu karnym przejmuje Gutowski stojąc tyłem do bramki w odległości 2 metrów od lini bramkowej, pięknie przerzuca futbolówkę nad obrońcą i bramkarzem, a ta wpada do bramki odbijając się jeszcze od słupka.

61 min - Mąka w pole karne, piłkę przyjmuje "Dibel" odwraca się i uderza na bramkę ale broni bramkarz gości

64 min - Żółtą kartką ukarany Zaczkowski

67 min - Świderski Łukasz biegnie z piłką środkiem boiska, zagrywa na prawą stronę do Wiśniewskiego ten dogrywa w pole karne gdzie "Setke" marnuje Gutowski, który uderza wprost w bramkarza

71 min - Pierwsza zmiana w zespole Mazura za Poświatę wchodzi Skrzecz

74 min - Kartką ukarany zawodnik Błękitnych.

75min - Piłkę przejmuje Wasiulewski wprowadza ją wśrodkiem boiska i podaje na lewe skrzydło do Mąki ten uderza z narożnika pola karnego ale zbyt lekko i łapie bramkarz

78min - W pole karne wbiega Zaczkowski, mając piłkę przy nodze zostaje popychany przez obrońcę, ale zdaniem prowadzącego to spotkanie chciał wymusić rzut karny i dostaje żółtą kartką co w konsekwencji eliminuje go z udziału w dalszej części meczu

80 min - Barański fauluje napastnika Błękitnych, który według prowadzącego to spotkanie miał realną sytuację do zdobycia gola (mimo, że było jeszcze 2 obrońców Mazura) i Łukasz zostaje wyrzucony z boiska

84 min - Żółtą kartką ukarany Wasiulewski

86 min - Groźna sytuacja Mazura, rozegrany rzut wolny piłkę odbija bramkarz dopada do niej Świderski uderza w słupek, ale wcześniej był spalony

89 min - Wiśniewski prostopadle do Maki, ten wpada w pole karne uderza na bramkę ale trafia w słupek.

90+3 - Sędzia kończy spotkanie wynikiem 2:2