Chcesz wstąpić do zarządu ? Mazur potrzebuje !

Z informacji przekazanej od Wiceprezesa Klubu - Rafała Timoszuka dowiedzieliśmy się, że Mazur potrzebuje nowych ludzi do zarządu ! Jak dobrze wiemy nasz zarząd liczy obecnie zaledwie minimalną liczbę 5 osób, stworzoną m.in.z trenera juniorów młodszych, zawodnika seniorów i byłego sędziego piłki nożnej, jednak wciąż potrzebna jest świeża krew z nowymi pomysłami dającymi lepszą przyszłość dla naszego klubu !

Zapraszamy rodziców, opiekunów oraz sympatyków, naszych zawodników do wstąpieniaw szeregik lubu i aktywnego uczestnictwa w jego życiu. Członkowie mają realny wpływ na rozwój i wyznaczanie kierunków działania klubu. Zachęcamy do zaangażowania się w sprawy organizacyjne podczas imprez klubowych oraz wyjazdów na zawody meczów piłki nożnej, a przedewszystkim w całym życiu KS Mazur Pisz !

Aby dołączyć do klubu należy skontaktować się z członkami naszego zarządu:

Kontakt z Prezesem Klubu -Patrycja Maksimowicz

tel.667-244-030