Bolesna porażka juniorów młodszych

Juniorzy Młodsi Mazura Pisz ulegli na własnym stadionie drużynie KS Pojezierze Prostki 1:4. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Duchnowski.

Mecz nasi zawodnicy rozpoczęli bardzo ospale szybko tracąc dwie bramki, jednak z każdą minutą spotkania mogliśmy oglądać coraz lepszą grę naszego zespołu, która zaowocowała strzeleniem bramki kontaktowej. Po przerwie Mazur Pisz dążył do zdobycia bramki wyrównującej tworząc sporo sytuacji bramowych, których niestety nie udało się wykorzystać. Coraz bardziej otwarta gra naszego zespołu sprawiła, że straciliśmy kolejne dwie bramki. Przed nami dużo pracy, ale zawodnicy, którzy dzisiaj wybiegli na boisko dali z siebie wszystko i przez dużą część spotkania potrafili przeważać nad rywalem. Zabrakło jedynie szczęścia i zimnej krwi przy wykończeniu akcji bramkowych. Walczymy dalej, wyciągamy wnioski i zaczynamy przygotowania do kolejnego meczu ligowego!