Blamaż w sparingu z Nidą ! Gorzkie słowa Trenera !

Drużyna Mazura rozegrała dziś sparing z wiceliderem grupy 1 A-klasy - MKS'em Ruciane-Nida, którzy nie wznowili jeszcze rozgrywek ligowych. Mecz miał być okazją dla zawodników, którzy do tej pory w lidze nie mieli okazji to zaprezentowania się dla Trenera lub grali zbyt mało aby mogli zaprezentować swoje wszystkie umiejętności. Był to element treningowy przygotowujący do ważnego i trudnego spotkania, które czeka "seniorów" już w sobotę w Bartoszycach, gdzie podejmą miejscową Victorię.

KS Mazur Pisz 1:5 MKS Ruciane-Nida

Niestety sparing ten okazał się kompletną katastrofą, ciężko to nazwać futbolem, a nawet antyfutbolem, miejscami wszystko wyglądało jak by większość zawodników zdecydowanie pomyliła dziedzinę sportu, którą uprawiają. Na potwierdzenie tych słów, prezentujemy wypowiedź trenera Adama Ożarowskiego:

TRENER ADAM OŻAROWSKI:Takiej biedy w wykonaniu piłkarzy Mazura jeszcze nie widziałem. Niektórzy myślami chyba są na poziomie ekstraklasy szkoda tylko, że d**y mają co najwyżej w "B klasie" po tym co pokazali. Mecz był rozegrany pod zawodników, którzy grali mniej i żeby byli w rytmie meczowym. Ale ani oni ani część osób grających regularnie nie pokazała nic. Przeciwnika każdego trzeba szanować. Zawodnicy Mazura pokazali, że nie szanują Klubu, zarządu, trenera, a nawet siebie ! Mazur pokazał jak w piłkę grać się nie powinno !

Skład:
Antosiewicz - Poświata, Żbikowski, Jakubowski, Uszyński - Świderski, Kowalczyk Paweł, Wiśniewski, Zawadzki - Witkowski, Kowalczyk Piotr

Rezerwa:

Mąka, Wysmułek, Szulęcki, Zaczkowski, Kozioł, Czupryński, Przybyłowski, Ulążka