Amatorskie zachowanie Mrągowii Mrągowo.

W dniu 21 Lutego miał odbyć się mecz sparingwy pomiędzy drużynami KS Mazur Pisz a MKS Mrągowią Mrągowo. Pierwsi z inicjatywą rozegrania spotkania wyszli działacze i trenerzy Mrągowskiego klubu, jednak tego jak zachowali się w ostatnich dniach nie da się ukryć, że było to zachowanie amatorskie i dziecinne jak na spadkowicza z III ligi.

Na prośbę Trenera Adama Ożarowskiego, działacze klubu z Mrągowa mieli zadzwonić w innym terminie aby umówić się na godzinę rozegrania spotkania. Jednak telefon trenera Mazura milczał, więc dzwoniliśmy "my" - Mazur Pisz w osobie Trenera. Jednak kilkakrotne i kilkudniowe próby dodzwonienia do Mrągowa zakończył się fiaskiem.

W związku, że Mrągowia "zrezygnowała" z rozegrania spotkania, Trener Mazura szukał innego rywala i ostatecznie w tym dniu rozegramy sparing z drużyną rezerw lidera "naszej okręgówki" a więc Orzyskich Śniardw. A mecz odbędzie się w Łomży 21 Lutego, godzina do ustalenia.